///f lf> 10— S.J.W.C, Tijdverdrijvers Zaterdag 12 mei is er tijdverdrijven Aanvang 19=30 uur. Zondag 13 mei gaan we naar Cirlose kermis. Vertrek 1o„30 uur bij het patronaat Zondag 20 mei is er tijdverdrijven o.l.v. mevr. Creraers, Horsterweg 23 evr Duykers^-Seykens Bloernenactie Zoals vorige week is vermeld, is er vrijdag 11 mei (vandaag) een bloernen actie ter gelegenheid van moederdag. We komen vrijdagmiddag of in de loop van de avond bij u langs met bloemen. We hebben diverse soorten snijbloemen en ook geraniums. We danken degenen die meegeholpen hebben met de actie voor de kinderbescher ming. Langs deze wc-g wensen we s.lle Vormelingen proficiat. - MEDEDELINGEN LAGERE SCHOOL Het H. Vormsel De afgelopen maanden hebben we or.s in de 6e klas intensief bezig gehouden met de voorbereiding op het H. Vormsel. Zaterdag vindt daarvan de afsluiting plaats in de Mis van 17.00 uur. Bisschop Cijsen zal ons dan het Vormsel toedienen, daarin bijgestaan door Pastoor Geurts. We danken allen die hieraan hebben meegewerkt en nog werken. Namens de 6e klas. Henk Arts Yvonne Classens Leon Derix. José Duykors René Duykors Diny Friesen Herwin Gellings Begi Heidens Lisctte Luykx Robert Hadou //Yvonne /Bambags Ineke van de Pasch Marion Strijbos Wilna van de Ven René Rambags Steffan Wei js L.K.V. DE EENDRACHT Op het pony-concours in America behaalde het viertal de vierde plaats en Jolanda Luykx de derde prijs met ind. dressuur. De rrote ruiters kregen op het concours in America de zesde prijs met het achttal en Jos Philipsen de tweede prijs met dressuur. Zondag 13 mei op de terreinen van de Kasteelse Bossen te Horst kring wedstrijd voor de grote ruiters.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1979 | | pagina 10