FANFARE 1DORPSKLANK Vandaag zal het de eerste keer zijn, dat onze Fanfare buiten Castenray gaat optreden. Van 20.00-20.30 uur concerteren wo in het Gemeenschaps huis te Ysselsteyn in het leader van de aldaar te houden Lentefeesten. Onze Fanfare is een van de A korpsen dio van 20.00 - 22.00 uur elk een $alf uur van het concertgedeelte zullen verzorgen, waarna vanaf 2?.00 uur de bekende blaaskapel "De Srneleblaozers" uit Ysselsteyn het reste rende gedeelte van de- avond zal vullen. Om 18.^5 uur komen wo in ons eigen gemeenschapshuis bij elkaar voor het afstemmen en even ins elen. Vertrek per auto 19-13 uur. Vie gean uniform gekleed - zwarte rok of broek en witte blouse. Zorg dat alle instrumenten blinkend gepoetst zijn. Het is de bedoelinrdat meteen na' afloop van ons concertgedeelte ieder haar/zijn instrument naar de auto brengt. We zorgen ervoor dat rond 22.00 uur de jeugdige leden weer thuis kunnen zijn. Personen die rond die tijd niet mee naar Castenray teruggaan, val len verder buiten verantwoordelijkheid van het verenigingsbestuur. We hopen te mogen rekenen op een flinke schare belangstellenden uit Cas tenray. Zijn er ouders of anderen, die viel voor vervoer willen zorgen, gaarne contact opnemen met J. Strijbos, tel. 677 Nogmaals willen we de muciserende leden er met kien op wijzen, dat men zich bij verhindering altijd dient af te nelden. Dit geldt zowel voor de individuele als de gezamenlijke repetities, alsook voor andere akti- viteiten zoals concerten ed. Afbelden voor de gezamenlijke repetities bij P. Arts tel. 535 of J. Strijbos tel. 677. Voor de individuele repe tities bij J. Bartels tel. 0^789-1373 of J. Strijbos en voor andere activiteiten bij P. kermen tel. 215 of J. Strijbos. Voor de deelnemers aan het Federatief Sclistenconcours te Oirlo bestaat morgen en overmorgen gelegenheid te repeteren met de pianist die hen tijdens dit concours zal begeleiden. De repetities worden gehouden in het Gemeenschapshuis te Oirlo (bij de kerk rechtsaf). De indeling is als volgt'. zaterdag 21 april om 10.30 uur o.l.v. Dhr. I). Schotsman uit Oirlo - Petra van RheePeggy VismansRobert Kadou en im Classens zondag 22 april om 15-00 uur o.l.v. Dhr. J. Kranen uit Venlo - Caro Verstegen, Peter Weijs, Hay Reijndcrs, lay Wilms en Piet Arts Op zaterdag 21 april wordt in de loods var. Dhr. Poelen te heerlo vanaf 20.00 uur een Blaaskapellen!e&tival gehouden t.g.v. het Jubileumfeest van blaaskapel "De P.utbach Boys" uit Meerlo, ons bekend van het Koffie concert Zondag 22 april van-af 11.00 uur Receptie v-n voornoemde Blaaskapel eveneens in de loods. Bestuursactiviteiten Maandag 23 april vergadering met Stichting Gemeenschapshuis om 20.30 uur bij J. Hesen Dinsdag 24 april vergadering mc-t bestuur carnavalsvereniging om 20.00 uur bij J. Hesen. Dinsdag 1 mei bestuursvergadering om 20.00 uur bij J. Strijbos. Op vrijdag 27 april zal t.g.v. de officiële in gebruikneming van het voormalige gemeentehuis als muziekschool van 19-30-21,00 uur een concert gegeven worden in de aula van de Muziekschool. U kunt dan genieten van het prachtige gitaarspel van het duo Dresens (Dhr. Presens is gitaar docent aan het Conservatorium te Maastricht. Daar de aula slechts plaats biedt aan 100 personen is tijdig reserveren van plaatsen a 1,73 zeer aan be bevelen. Reserveringskaarten zijn vanaf woensdag 25 april tijdens do kantooruren op de administratie van do Muziekschool te verkrijgen.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1979 | | pagina 2