DAMESKOOR Maandagavond repetitie; aanvang 20.00 uur. S.J.W.C. Tijdverdrijvers Zaterdag vrije spel dansavond. Als het is zoals afgelopen zaterdag en zondagavond: gewoon gezellig; houden zen; Zondagavond spelavond. We doen ieder net oen groep of met zijn tweeën toepen - jokeren - kwartetten - op een rij - zeeslag - sjoelen - biljarten enz. We maken er geen wedstrijd van. V/el willen we dat iedereen die aanwezig is meedoet aan deze spellen. We houden pauze met gelegenheid tot dansen. Donderdag Purapy's in de zaal. 16 april Kindermarkt zaterdag 2o april Discobal - zaterdag 5 roei Handenarbeid - zondag 6 mei Horsterkermis -vrijdag 11 mei Bloemenactie. K.J.B. - Op maandag 9 april clubavond Grasklokjes van 79 uur. Poetsbeurt: Yvonne - Wilma - Diny Logboek: Lisette Hopelijk wordt het deze keer plezieriger. PEUTERSPEELZAAL 'T STLKSKE Op donderdag 12 april a.s. mogen de kinderen eon hard gekookt ei meebrengen, voor het maken van een paasversiering. L.R.V. DE EENDRACHT Oud ijzer actie De oud ijzer en lompen actio welke gepland was voor zaterdag, zal gehouden worden vrijdagavond 6 a£i~il^ Hot is de bedoeling om dan om uur te beginnen met deze huis aan hui actio. Zij die niet van deze spullen hebben en onze ruiters toch hun steun willen geven, kunnen dit ook doen door een geldelijke steun aan deze actie te geven. V/ij doen een beroep op de leden om te helpen dat deze actie een vlot verloop mag hebben en zeggen do gevers en helpers alvast bij voorbaat dank Zondag 8 april is er in Horst de oerste kringwedstrijd in het zomer seizoen voor pony-ruiters, waaraan ook onze ponyruiters aan deelnemen OUDERCOMMISSIE Woensdag 11 april a.s. is er vergadering van de oudercommissie in de basisschool. Aanvang 20.00 uur. Agenda: 1. Opening - 2. 'Notulen - 3° Eerste Cornrninio - k. Koninginne dag - 5° Laatste schooldag - 6. Lededelingen - 7« Rondvraag 8. Sluiting.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1979 | | pagina 4