VERVOLG FANFARE 1 "March of the Haralö" Nicholls/hol 2. "Pavane in Blue" Huggens 3- "Rhapsodie Framyaisc" H. v. Lijnschoten it. "Aan mijn Elzas" AHerzog 5- "Show Boat" Kern/Me11e ma 6 "The Floral Dance" Koss/Hautvast 7. "Riff Interlude" H. Walters 8. "Vom Egerland zurn Koldaustrand" S» Rundel 9- "Virny Ridge" Bidgood/Hautvast Na het concertgedeelte, dat om 12.45 uur zal zijn afgelop Meerlose Blaaskapel zorgen voor onderhoudende Egerlandermuziektij dens v/elk optreden gezellig nagepraat kan worden onder het genot van een drankje» Evenals bij ons eerste concert willen we u ook nu weer beleefd vragen tijdens het musiceren zoveel mogelijk stilte in acht te nemen» Een aandachtig gehoor uwerzijds geeft blijk van de nddige belangstelling en bevordert .tevens de concentratie van de-muzikanten» Voor het overi wensen we u heel veel luistergenot er. een genoeglijke middag toe. Zaterdag_7_april^ zaal in orde brengen. Aanvang 9.30 uur. Wie mee wil helpen is van harte welkom» gezamelijke vergadering besturen Fanfare en Carna valsvereniging bij J. Hesen. Aanvang 20.00 uur, Dinsdag_2_mei£ bestuursvergadering bij J. Strijbos. Aanvang 20.00 uur Vervolg Batavieren Indianen Koningslust - 1e zestal 1308 p. - 2e zestal 1185 p. - 3e zestal IO87 p. 4e zestal 917 p- 15 hoogste schutters behaalden een totaal van 4050 p. met als hoogste schutter M. Janssen met 224 p» Vrijdag 6 april en zaterdag 7 april 1e Bondswedstrijd; deze wordt verschoten op de banen van St. Sobastiaan Heide. Vrijdag 6 april P. Heidens Henny Cremers Ant. Drabbels P» Poels P. Reljnders G. Zegers B. Emonts W» Jacobs P. Emonts J» Tacken W. Brouwers G» v. Kuyck Vertrek l£ '.15 uur Zaterdag 7 april Fr. Weijs P. Weijs J. Peeters P. Kuypers J» Arts Maria Cremers G. Weijs G. Cremers Leonne "'cijs Ant. Kuypers H. Kleeven P. Smulders Al» Kuypers G» Kuypers Jos Weijs M. Smulders H. Weijs H. Cremers Vertrek 17-15 uur Schutters zorg dat je materiaal in orde is en dat je een reserve pees en pijl hebt. Je naam op do pijl. Schutters zorg dat je altijd je schutterskaart bij je hebt»

Castenrays dorpsblad De Schans | 1979 | | pagina 3