Excursie op 3 mei naar Wehkamp. We vertrekken 's morgens om 9»00 uur. Om 11.00 pur koffiepauze, waarna we om 13=30 uur worden verwacht bij Wehkamp» Ontvangst met koffie; daarna dia's - show - rondleiding tot ongeveer 4 uur» Om 18.00 uur gezamelijk diner» Onkosten bus diner f 35 >- hij opgave te voldoen tot 22 april bij het bestuur. Vlooienmarkt Dames bewaart u de spulletjes voor de vlooienmarkt op 22 april a.s. Vrijdagmiddag 20 april komen we bij u langs om op te halen. PREI te koop ƒ1,-- per kg A. Melissen Vliegert FANFARE "DORPSKLANK' A.s. ZONDAG - KOFFIECONCERT vanaf 11.15 uur in het Gemeenschapshuis Aa.s» zondag zal onze eigen fanfare weer eens iets van zich laten horen De laatste maanden is er hard gewerkt aan enkele nieuwe muziekstukken e: nu is het dan zover dat deze ten gehore gebracht kunnen worden aan het publiek. Het opbouwen van een repertoire vergt veel tijd en van de musicerende leden ontzettend veel inzet. Vandaar dat het ook erg be langrijk is, dat er regelmatig iets georganiseerd wordt, waarbip het ingestudeerde beluisterd kan worden door de Castenrayse mensen» De belangstelling van de plaatselijke bevolking is van onschatbare waarde en is voor onze leden de allerbeste stimulans. Daarom hopen we ook dat ons Gemeenschapshuis a.s. zondag weer goed gevuld zal zijn. V/ij van onze kant zullen er weer alles aan doen de sfeer zo prettig mogelijk te maken» De zaal zal weer gezellig aangekleed worden en natuurlijk is er naast de gebruikelijke dranken ook koffie te krijgen, tegen betaling van 1 munt. Om het voor u nog aangenamer te maken, is bij deze prijs een stuk abrikozenvlaai inbegrepen- Het programma van dit zondagochtendconcert ziet er als volgt uit: Om 11.15 uur zal onze eigen fanfare beginnen en ze speelt de volgende stukken: 1. "Le joyeux Laboureur" (mars) 2. "Ouverture Facile" 3. "Concertante Torenmuziek" "Ouvert ure Miniature" 5» "Around the World" 6. "Seven Up" (mars) J. Chaillet M. Cerfontaine Ho v. Lijnschoten Ho Linssenburg K. Vlak T. Kotter Om 11„50 uur is er een korte pauze, waarna het concertgedeelte wordt voortgezet met een optreden van gastfanfare "Eendracht" uit MeerlOo Zij zullen de volgende werken uitvoeren: (zie volgende pagina). L„V„B„

Castenrays dorpsblad De Schans | 1979 | | pagina 2