TROTTOIRS HORSTERWEG Zoals bekend is, bestaat de mogelijkheid om langs de Horsterweg trottoir aan te loggen na het gereed komen van de riolering. Ons dorp zal daar door een veel mooier aanzicht krijgen. De kosten van deze trottoirs belopen 70,per strekkende meter, met een maximum van 30 meter. Wanneer oen behoorlijke meerderheid voor het aanleggen van deze trottoirs is, zal dit zeker doorgaan. Sr zijn mensen die dit maximum van 30 in. zeker zullen halen. We hebben al met verschillende mensen hierover gesproken en iedereen was wel voor. Het betreft hier alle bewoners van de Hors-erweg van no. 32 t/ra 63 Als er andere mensen zijn die denken dat in hun straat dit ook van belang is, laat dit dan weten bij de dorpsraad. We denken b.v. aan het begin van de Lollebeekweg. Wo zullen een en ander dan met de gemeente bespreken. We hopen cp de openbare vergadering van 4 april deze zaak rond to krij gen voor de Horsterweg. Als iemand tegen is kom dan naar deze vergadering. K.J.B. Woensdag 4 **e.nrt a.s. is er weer club voor jullie van 18.30 - 20.30 uur Trek oude kleren aan want we gaan de varkentjes verven» Poetsbeurt: Irene Vollenberg - Gertie Gcerets Logboek: Henriëtte Duykers. TIJDVERDRIJVERS Zaterdag 31 maart tijdverdrijven. Zondag 1 april tijdverdrijven o.l.v. mevr. v.d. Ven, Tunnelweg. mevr. Vollenberg, Roffert 10. Zondag 8 april tijdverdrijven o.l.v. Mevr. WismansTunnelweg 2 Mevr. ;irts, Tunnelweg 3 Kindermarkt Deze wordt gehouden op 16 april - 2c Paasdag - De kinderen kunnen dan wederom hun spulletjes - zoals speelgoed - planten - kleine dieren - etc. verkopen. Het moet'wel in goede staat verkeren. Ook de tijdverdrijvers zullen dit jaar standjes hebben, zoals balgooien, grabbelton etc. en een standje waar we ook iets verkopen. De mensen die wel spullen hebben die ze willen verkopen, maar geen ge legenheid hebben om dit te doen, kunnen hun spullen.bij de tijdverdrij vers zetten, zodat het toch voor een goed doel bestemd is. Nadere gegevens volgen. Zondag 8 april houden we een spelavond1,Er worden dan spellen ge daan zoals toepen - jokeren kwartetten -.4 op een rij - zeeslag - sjoelen enz. Dit is niet in wedstrijdvorm5 wel wordt verwacht dat iedereen die komt mee doet aan een van deze spellen. ISr kan dus ook niet gedanst worden. 3e hopen op een goede opkomst Zaterdag 5 ®ei Handenarbeid Zondag 6 mei Kermis Horst Vrijdag 11 mei Bloemonactie

Castenrays dorpsblad De Schans | 1979 | | pagina 6