Openbare vergadering ERKBESTUUR - 13-- lïlededelinq Dg aktic "Gezinsbijdrage 1979" hoeft het totale bedrag van 25.500,-- opgebracht. Aan allen, die hieraan hebben bijgedragen, onze dank voor deze royale bijdrage. Verder delen ujij u mede, dat na ruim 40 jaar de administratie van de Kerk ver zorgd te hebben, de heer Kuypers te kennen heeft gegeven hiermee te rnillen stoppen Het kerkbestuur had hier alle begrip voor en heeft inmiddels als opvolger de Heer boud Classens, Castelostraat benoemd. UJij mensen hem in deze funktie veel suksas toe en danken de Heer H. Kuypers voor alles mat hij als administrateur voor Kerk en Gemeenschap heeft gedaan. Woensdag 4 april, Parochievergadering in het Gemeenschapshuis. Het Kerkbestuur. Woensdag 4 april zal in het Gemeenschapshuis een gecombineerde openbare vergade ring plaatsvinden van Kerkbestuur, Dorpsraad en Stichting Gemeenschapshuis. Hierna volgen de verschillende agenda's, welke in volgorde mogelijkerwijs gewij zigd kunnen morden. Opening door de voorzitter 2. Financieel verslag 3. filodudolingon 4. Rondvraag 5. Sluiting Styi_Gemannschagshuis£ i. Opening door do voorzitter 2. Finarcieel verslag 3. Behandeling binnen gekomen vragen 4. Rondvraag Wanner u vragen hebt aangaande hut algemeen beheer van het gemeenschapshuis, milt u deze dan vóór 4 april schriftelijk indienen bij de secretaris avn de stichting, p/a Castelostraat 2. Wij kunnen deze vragen dan tijdens de vergadering beantwoor den. Vragen betreffende het dagelijks gebruik van het gemeenschapshuis zullen behandeld morden tijdens de vergadering met do hoofdgebruikers van het gemeenschapshuis, melke binnenkort gehouden mordt. Dorpsraad? 1Upenmg door de voorzitter 2. Notulen 3» Trottoirs 4. Verkiezing dorpsraad herfst 1979 5. Woningbouw 6. UJat verder tor tafel kemt 7. Rondvraag 8. Sluiting

Castenrays dorpsblad De Schans | 1979 | | pagina 13