- 5 - L.V.B. 28 Maart laatste vergadering bij Bespreken nieuw wint er programma. 29 Maart laatste les biologische K.J.B. Op maandag 26 maart a.s. clubavond Grasklokjes van 7-9 uur. Donk aan het programma Poetsbeurt; Berti - Ineke - Marion. Denk aan hut logboek. Rakkers Club op maandag 26 maart van half 8 - half 10- Poetsbeurt Trudy Steeghs - Yvonne Reijnders - Joelle Dorix. Tot ziens: De leidsters. VENR-iY VAN VROEGER Z.C heet het boek dat onlangs verscheen. Het boek geeft een helder beeld van het wel en wee van het ruim 750 jaar oude Pecldorp en haar kerk dorpen. "Venr.ay van vroeger" is rijk geïllustreerd met een unieke verzameling foto's en bevat 53 herdrukken van de wekelijkse E-3 journaal-rubriek Venray van vroeger, geschreven door de bekende Ven- rayer Hub Schols. U kunt dit boekje telefonisch bestellen bij de bode van het Dagblad voor Noord-Limburg, Horsterweg 28. Tol. 209. Deze heeft er een 'lO-stuks in voorraad. Zo worden bij u thuis bezorgd voor de prijs van f 13-95» DOIiPSR.—D Woensdag k april a.s. is de helangrijke openbate dorpsraadsvergadering in samenwerking met kerkbestuur en stichtingsbestuur. Le bijeenkomst wordt gehouden in het Gemeenschapshuis. Hou zoveel mogelijk deze avond vrij on komt in grote getale naar deze belangrijke gecombineerde ver gadering. 3-1» '13 maart 1979. - Riolering; i.v.m. de aanleg van het fietspad is men gestart op de Horsterweg in plaats van de- Campagnestraat. - De inspraaknota is bekeken en goedgekeurd, mits de gemeente zich hier aan ook houdt - Do bewegwijzering in Castoorny is goed, alleen voor KI. Oirlo zou een bord moeten komen waarop alle straatnamen van KI. Oirlo staan. - Trottoirs; de dorpsraad zorgt, dat ze alle informatie hierover krijgt van de gemeente en maakt hiervan een agendapunt voor de openbare dorpsvergadering - Openbare dorpsvergadering r/iet dorpsraad, kerkbestuur en stichting gemeenschapshuis is vastgesteld op 4 april a.s. - Verkiezingen; deze zullen plaats vinden in het najaar volgens het nieuwe reglement, waarvoor de gemeente haar volledige medewerking zal verlenen - Mededelingen: naar aanleiding van herhaalde verzoeken van de dorps raad aan de gemeente om borden te plaatsen met de tekst: "Vaart minderen, spaart kinderen-' stuurde de gemeente ons de volgende brief: Ervan uitgaande, dat het effect van deze borden niet moet worden overdreven, menen wij dat in de dorpen met een bebouwde kom waar de maximum snelheid 50 km/h geldt, in principe plaatsing niet juist is. (zie vorder volgende pagina) van Rhee om 20.00 uur." Na de pauze kienen, school.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1979 | | pagina 5