'A SoJ.W.C. Tijdverdrijvers 3-jarig bestaan 13 Maart jl. bestond onze vereniging3 jaar en dit vieren we' op zater dag 17 maart a.s. We verwachten het bestuur en al onze leden om deze avond gezamelijk door te brengen. De leiding is in handen van mevr. Strijbos en mevr. Maes, die voor een gezellig programma mot ons in elkaar gezet hebben. In do pauze is er een traktatie. Aanvang 20.00 uur. Het kan zijn dat de avond een beetje uitloopt. Danscursus Door te weinig deelname voor de disco-danscursus is er zaterdag nog gelegenheid voor opgave. Ok jongens zijn welkom! lil Zondag 18 maart tijdeerdrijven o.'l.v. mevr. Wismans, Oirlose Heide movr. Janssen, KI. Oirlo Zondag 25 maart tijdv^rdrijven o.l.v. mevr. Philipsen, Roland 10 mevr. Arts, Vóhrayseweg K.J.B. Bengeltjes Woensdag 21 maart a.s. is er voor juliie- club van 18.30 - 20.30 uur Nemen jullie allemaal een rol toiletpapier mee. Poetsbeurt: An ja. Madou - Marijke Camps P.S. Logboek. Meug ik as jeugdprins raeoj aansluute beej de woorde van ozze groeëte prins Martin ion de Schans van do vurrige wek ..Groeët.e en klène minse van Casclé, allemoal hiel veul dank vur den mojje carnaval. Vur raeej was net nog den allermoiste. Vural dank an de jeugdroad, de vorst (wat was ie goed) en de nar. Ok dank an het groeët - en jeugdbestuur van de Ti jdver drijvers. En nie te vcrgèto os bunrraegje:. Die .vond .dat ioderieen wel moog wieete woar de jeugdprins dit joar woonde. Allemoal bedankt. Ck namens do prinses. Jeugdprins Frank I - Jeugdprinsos Joe11e ONDERLINGE PA.'.RDENVERZEKERING Dc jaarlijkse schatting zal 'worden gehouden op donderdag 22 maart a.s. na de middag. Men wordt verzocht de paarden aan huis te hebben» Het bestuur.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1979 | | pagina 5