MEDEDELING KLEUTERSCHOOL A.s. donderdag 22 maart is er gelegenheid om uw peuter, die het komende schooljaar 1979 - 19?0 voor het eerst de kleuterschool bezoekt, aan te melden. U wordt samen mot uw kind om 16.00 uur op do kleuterschool ver wacht. Gelieve uw trouwboekje rru.o te brengen. Groeten Riet Peetbrs Wilt u or alvast rekening .mee houden dat er op 2': - 25 - 26 april en 1 en 2 mei "speelwerkavonden" zijn. Nader bericht volgt. L.R.V. "DE EENDR..CHT" Snertrit Zoals reeds eerder bekend is gemaakt zal komende zondag de snor tri t - gehouden worden. Het is de bedoeling dat do ruiters om 11.00 uur bij u. Wismans bij elkaar komen, waar dan nog eerst do foto's gemaakt zullen worden. Daarom allen in upiform komen. De ponyruiters moeten dan wel even de jas uitdoen met foto's maken. De grote ruiters worden ook in uniform verwacht, maar er wordt wel verwacht dat zij een andere jas aantrekken tijdens de rit en hun uniform-jas zo lang bij iemand' - in bewaring geven. De deelnemersaan de sertrit moeten wel een halfster meenemen voor het vastbinden van hun paard en ook een dek voor het paard of de pony. Wij hopen óp goed weer en om twee uur op goede snert bij W. v. Rijswijck, Melderslo. Ponykamp Het is de bedoeling dat de ponyruitc-rs van 30 juli tot 3 augustus in Gassel op kamp gaan. Dit_ wordt nu al bekend gemaakt omdat ieder daar dan met de planning van zijn vakantie rekening mee kan houden. Wij komen hier naderh -nd no wel eens op terug. Statuten De nieuwe statuten zijn er inmiddels ook. Deze liggen vanaf heden tot. 1 april ter inzage bij de secretaris G. Classens. L.V.B. Dinsdag 20 maart studie-avond voor de kring Vv.nray in-de schouwburg Aanvang 19.00 uur. Onkosten 6,- Lezing door mevr. van Deursen-Somerenonderwerp: kinderen - ouders - toekomst Pauze: koffie en vlaai Na de pauze toneel: "Een engel kwam voorbij" door toneelgroep Onderling Kunstgenot uit Blerick. Opgeven bij mevr. Stiphout, tel. 373 28 maart: Laatste vergadering als afsluiting van het winterprogramma 29 maart: biologische school '+c les 22 April houden we weer de vlooienmarkt. Dames bewaart u de spulletjes die u bij de schoonmaak vindt (geen schoenen en kleding). MEDEDELING OUDERCO? MISSIE Woensdag 21 maart a.s. is er vergadering van de oudercommissie in de lagere school, Aanvang 20.00 uur Agenda: 1. Opening - 2. Notulen - 3= Eeste Communie - Koninginnedag 5. Kleine kernen - 6. Mededelingen - 7. Rondvraag - Sluiting

Castenrays dorpsblad De Schans | 1979 | | pagina 4