DAMESKOOR Zaterdag om 19*00 uur avondmis zingen. Maandagavond is een contact-avond van de dameskoren uit de omgeving in het Gemeenschapshuis te Leunen. We komen om 19*30 uur bijeen in «afé Hesen. - "k Gèr wil ik iederien via dizze Schans harteluk bedanke vur de moje carnaval den ik same mit owlie heb kunne viere. En apart woord van dank vur 't bestuur - vorst en de raod van elf, die meej zo moj dur 't carnavalsgeweld begeleid hebbe. Elf joar geb ik 't allemoal van kortbeej mit kunne make', mar as Prins ziende, is't vur meej iets .hiel schons gewist. Ik zal 't nooits mervegète*. Iederiën den an de carnaval 1979 het" rrfit'gewerktveul dank, ok names Mient je. - Prins Kart IV DORPSRAAD DLnndag 13 maart a.s. vergadert het dagelijks bestuur van de dorpsraad bij Bert Philipsen. Aanvang 20.00 uur. Aan de orde komen de nota bewegcijfering en de inspraaknota. Over de beide nota's moet de dorpsraad zijn mening uitspreken en binnen enkele hun bezwaren bij de Raypncommissie en Gemeente kenbaar maken. Zijn er nog punten die u graag behandeld wilt hebben in de vergadering meldt ze dan even bij een van de leden van de dorpsraad. ONDERLINGE P-.-aRDENVERZEKSRING Het bestuur van de onderlinge paarcenverzekering nodigt de leden uit voor de jaarvergadering op dinsdag 13 maart a.s. om 20.30 uur in de Gelderkoel te Heide. STUDIECLUB VARKENSHOUDERS Het jaarlijkse uitstapje vindt plaats op donderdag 22 maart a.s. We gaan deze dag eerst naar het Klokkenmuseum te /.sten, daarna naar Bowlingcentrum "Peelland" te Liee-sel. De inwendige mens zal versterkt worden in Ledeacker bij "Breyenburg"waar de avond verder zal worden doorgebracht Dagindeling als volg£: vertrek bij de kerk om kwart over 2 van 3-5 bezoek Klokkenmuseum van 5-7 Bowlingcentrum 8.00 uur gezamelijke maaltijd. De onkosten voor deze dag bedragen 50,- per persoon. Gaarne te voldoen per bank op bankrek.nr. 13.87.05.283 t.n.v. studieclub Varkenshouderij Castenray. Opgave voor 15 maart. Gaarne wil ik even een bedankje schrijven aan alle bewoners van de Castelostraat Mijn vrouw en ik vonden het fantastisch, dat jullie op zo'n leuke manier onze receptie hebben opgeluisterd. Bedankt ook voor de hartstikke leuke en passende kadoos. Nogmaals allen hartelijk bedankt. Prins Piet III van de Zagewetters.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1979 | | pagina 7