- 4 - vervolg Korfbal: Indien er dames zijn, dio zin hebben om tr: gaan korfballen, vorzoekon ujij -deze vriendelijk, maar dringend, om eens een keertje te komen kijken en eventueel mee te doen. We komen momenteel twee senioren tekort Afd. Senioren: Programma zondag 11 maart: IDssolstoyn 1 - Castenray 1 14'.00 uur Leunen 3 - Castenray 2 13,QC uur Leunen 2 - Castenray 3 14.3U uur fïieorlo 4 - Castoriray 4 11,HQ uur C. Vullings F. Loermakers P. v.d. Deuken L'edstri jdloidcr Af FARE "DORPSKLANK" Woensdag 14 maart_s Algemene ledenvergadering bij H. v. Rhoe. Aanvang11.3D uur. Agenda; 1. Opening 2. Notulen 3. Jaarverslag .1970 4. Financieel jaaroverzicht 1973 5. Verslag kascommissie en benoeming kascommissie 1979 6. Bestuursverkiezing Aftredend zijn P. Arts en P. Kuypers, waarvan do eerste wol en de laatste niet meer herkiesbaar is. Om te vaorzie-n in de vacature P. Kuypers wordt dear het bestuur voorgedragen Dhr. P.v. Wegberg. 7. Overzicht jaarprogramma 1979 8. Mededelingen 9. Rondvraag 10. Sluiting. Voor deze vergadering zijn van hartu uitgenodigd alle musicerende en niet-musi- cerende leden, alsmede de ouders van allo junioren(beneden 16 jaar). Contributies Ondanks herhaalde verzoeken zijn or nog stoeds enkelo leden, die de contributie over 1979 niet voldaan hebben. Dczo personen vragen wij nogmaals vriendelijk om hun medewerking, Niet-musiceranrlo leden 25,Musice rende leden jonger dan 16 jaar 50,on 16 jaar of ouder 1Ü0,Gaarne over te maken op rekeningnr. 13,37,06.150 Fiche-bank üirlo t.n.v. Fanfare "Dorpsklank" Castenray, Horsterweg 43a en onder vermelding van "Contributie 1979". Bij voor baat onze harteliik donk. Concert 8 april; Nog precies 5 gezamenlijke reootities resten ons vóór hst zon- dagocirtenticoncert van 0 april. Om alle concertwerkon naar beho ren te kunnen uitvoeren, verwachten we dan ook van alle musicerende leden oen op timaal repetitiebezoek. Ook zullen de betreffende muziekstukken thuis regelmatig en serieus doorgenomen moeten worden. Slechts dan mogen we mot gepaste zekerheid stellen, dat ook onze muzikale inbreng tijdens het concert ten volle het aanhoren zal waard zijn. Vnrigo week zijn we begonnen met de mars "Mot lichte pas" van Fr. Dakma. Mis schien dat ook deze mars 0 april tun uitvoer gebracht kan worden. GEVRAAGD voor ondcrhpud van de diroctiekeet NETTE 'ülERKSTER| Werktijden in overleg. Aanmelden bij de riiroctiekeet'apn ,ds Lollebejkweg Vissers Wegenbouw-

Castenrays dorpsblad De Schans | 1979 | | pagina 4