- 3 - L.V.B. Carnavalsdinsdag oberen doer de L.V.B. We hebben nog enkele dames nodig- Wilt u helpen, geef dit dan even door aan mevr- Ctiphout, tel» 373° 6 Maart a.s. bezinningsavond in zaal "In den Engel"» ..anvang 20.00 uur. Onderwerp "De vrouw en de kerk". Onkosten J 3j50» Opgeven tot k maart. De excursie in het voorjaar is gepland op 3 mei a.s. We gaan naar Wehkamp in DedemsvaartOverijssel» PONYCLUB DE EENDR .CHT Pony's meten Op 3 maart is weer de jaarlijkse pony-meting. Alle pony's die dit jaar mee naar de concoursen gaan moeten gemeten worden. Dit meten zal gebeuren bij kichels, Oirlo om 15-00 uur. Willen zij die eed nieuwe pony hebben hiervan opgeven: jaar van geboorte - geslacht - kleur en aftekeningen aan hoofd en benen en de naam van de pony» Deze gegevens graag binnen voor 1 maart a.s.) zijn to vinden op de stamboekpapieren. C.a.V. Sa We Co B..„ Hierbij maken'wij de leden-afnemers er op zijnen tijdens de carnavalsdagen gesloten met uw voerbestellingen hiermede rekening Voor uw verzekeringszaken kunt u ook weer op kantoor» We wnesen u hierbij prettige carnavalsdag! attent, dat kantoor en maga zijn. Wij verzoeken u vriendelijk te willen houden, terecht a.s. woensdagmorgen m. INGEBONDEN De traditionele voetbal-wedstrijd van de Bonanza's togen de Hippe Zes kan dit jaar helaas niet doorgaan» Deze wedstrijd, die vooral door de grote publieke belangstelling iedere zaterdag v°cr de carnaval een enorm succes was, wordt (misschien) op een latere datum gespeeld. Het schijnt dat de Hippe Zes zo geschrokken zijn van de voetbal-act-ivi- teitcn van de Bcnanza-'s, dat zij de confrontatie met de Bonanza's niet aandurven» Een woordvoerder varr dB" Bonanza1 s zei dat de leden van deze vereniging zeer teleurgesteld waren in de houding van do Hippe Zes. Vooral omdat men het hele jaar hiervoor getraind had en al maanden naar deze wedstrijd uitkeek. Hij kan wel begrip opbrengen voor het standpunt van de Hippe Zes, want een verlies met 'een goal of tien verschil is natuurlijk niet zo leuk. Zeker niet als je al zo dikwijls hebt verloren» Hij had nog wel een tip voor de Hippe Zes: veel trainen dit jaar, dan zit er het volgend jaar misschien een gelijkspel in. De Hippe Zes waren voor commentaar niet te bereiken» Een Bonanza. (naam bekend bij redaktie)". t'arnavalsCTaenclag ia di winkel vóór .je mirklag linsdaas do gehele Jhg .is-slotan. Inanriag, dinsdag au woensdag wordt or niet bezorgd.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1979 | | pagina 3