7^ "7 - 4 - Naast de reeds vorige week vermelde activiteiten als voorjaarsconcert en as pergesbal zijn we voornemens om in het najaar een muziekweekeinde te houden. Verder staan nog op het programma een onderling solistenccncours en met Kerst mis een kerstconcert, eventueel in samenwerking met andere muzikale groeperingen uit Castenray. Dok- zal bekeken worden in hoeverre in ons dorp een wielrdrie- daagse te realiseren valt, li/a maakten hiervan reeds vorig jaar melding, maar door allerlei drukke werkzaamheden zijn de plannen toen in de ijskast gestopt. Verder worden natuurlijk alle dorpsfustiviteiten en - recpties, wanneer daar be hoefte aan is, door onze Fanfare muzikaal opgeluisterd. Van een en ander zullen ujb u zo spoedig mogelijk mot concrete gegevens op tie hoogte stellen. Contributie Nog steeds zijn er enkele leden, die de contributie over 1979 niet voldaan hebben. Wonen we u vriendelijk verzoeken doze zo spoedig mogelijk over te maken op rekeningnr. 13.07.06,158, Rabobank Oirlo., De ASSURANTIE-AFDELING brengt u hierbij de volgende tips nnrier uw aandacht Waar moet men aan danken, indien uw studerende- en/of elders werkzaam zijnde kinderen, buitenshuis op kamers woonachtig zijn a. Het sluiten van eer: uitgebreide qovarenverzeke ring w.o, brand, storm, diefstal, inbraak en nog vele andere hierbij niet genoemde risico's zijn gedekt, dir binnen Nederland. Voornoemde risico's zijn voor bovengenoemde kindoren niet automatisch op de polis van ds ouders mode gedekt. Hiervoor is een afzonderlijke polis zeer gewsmnst. b. Is uw wettel'' jks aansprakelijkheidsverzekering uck in orde? Hogelijk zijn ar nog kinderen Vergeten deze aan te melden. c. Denkt u er eens ernstig over na dat een ezinsreeht_sbij- stand in deze moeilijke tijden van vandaag zeer onmisbaar is. Onze adviseurs willen gaarne uw verzekeringspakket doorlichten en u hierover een advies geven, waarna dan bij schade vele teleurstellingen voorkomen kunnen worden. Centraal assurantie-kantoor Oirlo Tel.. 04737- 641, afd. Swolgsn tel. 04789 - 1224, afd. Plerrlo 04789-1372. Tel van onze adviseurs; 04709-2533 en 04789-124^ Tel. 04764 - 314 Voor al uu DAK-, ZINK- en LOÜD-werkzaamheden naar DA KOF KC RS HE PRIC F 3. 'b ji I.G lusseleinstraat 26, Horst-America

Castenrays dorpsblad De Schans | 1979 | | pagina 4