Dameskoor Zaterdag om 19-00 uur avondmis zingen. Maandag repetitie; aanvang 20.00 uur. BEJAARDENVERENIGING Op woensdagavond 21 februari is het weer carnaval voor de bejaarden van de kerkdorpen in zaal "In den Engel" te Venray. Degenen die hier naar toe willen gaan, worden verzocht zich te melden voor zondagavond a.s. bij een van de bestuursleden, zodat wij nog de gelegenheid hebben om het vervoer te regelen. De avond begint om ongeveer half 8; de zaal is open om 19-00 uur. PONYCLUB Kegelen Vrijdag 2 februari gingen we kegelen in Siobengewald. Om kwart over 6 gingen we bij Piet per auto op weg. Na ongeveer een kwartiertje rijden waren we er. Het was een mooie kegelbaan, dus we begonnen maar meteen. Om half 10 keerden we terug. Maar omdat we allemaal honger hadden van het kegelen, gingen we tenslotte nog frites halen. Om half 11 waren we weer thuis. Het was een fijne kegel-avond geweest. Marjan. L.R.V. DE ËEHDR..CHT Jaarvergadering Deze zal gehouden worden op woensdag 21 februari a.s. in het clublokaal. Aanvang 20.00 uur. Startkaarten 1 De N.K.B. heeft besloten, dat met ingang van hot nieuwe seizoen, 1 april, alle startkaarten moeten zijn voorzien van een Kleurenfoto_van_ruiter en paard £.q._pony. Deze foto's dienen cle standaardmaat to hebben van 6x6 of 6 x 9 cm. Op de foto moet de ruiter en paard duidelijk te herkennen zijn, waarbij m.b.t. de afbeelding van het paard is bepaald, dat de aftekening aan het hoofd en de vier benen duidelijk zichtbaar moeten zijn. De ruiter (in uniform) dient staande naast hot paard afgebeeld te zijn. De hoogte van het paard op de foto moet minimaal era bedragen. Wordt hieraan niet voldaan en zijn de foto's onscherp, dan zullen de startkaarten niet in behandeling worden genomen. Wij verzoeken u tijdig met het maken van de gewenste foto's te beginnen, om t.z.t. de afgifte van de startkaarten niet te vertragen. L o VB Woensdag 14 februari a.s. is er een lezing over brandpreventie. De avond begint om 20.00 uur in het Gemeenschapshuis. In de week van 12 19 febr. zal de contributie worden opgehaald. Deze bedraagt 20,- Carnavalsdinsdag oberen door de L.V.B. Wie hel vt mee

Castenrays dorpsblad De Schans | 1979 | | pagina 2