I— ÜSSE F - 7 - Vervolg Fanfare Zaterdag 23 juni: .Rondgang en Aspergesbal Vanavond gaan we beginnen aan een nieuw muziekstuk- nl. "Caoncertante Torenmuziek" van Henk van Lijnschoten. Hoogtepunt in dit muziekwerkje is een trompetsolo, die ingestudeerd zal worden door een zeer bedreven Meerlose trompettist. Het geheel zal tijdens het eerstkomende zond-g- ochtendconcert ten gehore gebracht worden. Contributie Degenen die de contributie over 1979 nog niet voldaan hebben, willen we vragen hieraan zo spoedig mogelijk te voldoen. Niet-musicerendo leden 25,-. Musicerende loden beneden 16 jaar 50,- en 16 jaar en ouder 100,-. Betaling kan geschieden op rekeningnr. 13-S?0615o Rabobank Oirlo of rechtstreeks bij P. Emonts Horsterweg 'f3a. Bij voorbaat dank voor uw medewerking. H.3.S. DE B..T.-VIEREN Zaterdag 3 febr. wedstrijd Nederlaagtcerneoi Satavieren - Willem Teil, Oirlo. Henny Crerners Maria Crerners G. W G. B. v. Kuyck Jacobs Zegers Emonts G. Weijs H. Kleeven Jos ',/eijs Wei js Smulders Crerners Brouwers Fr. Weijs P. Kuypers Al. Kuypers hutKuypers M. Smulders G. Kuypers P. Weijs aanvang 16.00 uur .afmelden bij P. Weijs of K. Smulders Zaterdag 10 febr. Houtswelvaren Helmond Vertrek 17=^5 uur. Zaterdag 17 febr. onderlinge wedstrij Aanvang 19 «00 uur- P. Heidens J. Arts J. Peeters Leonne Weijs H. Crerners J. Tacken P. Reijnders ,.nt. Dr abb els aanvang 19 - 00 uur - Batavieren. LGDDEid 'dJoningbouiDgogadigden Abonnementsgeld van do Schans lüugdprinsenbal

Castenrays dorpsblad De Schans | 1979 | | pagina 7