Vervolg Korfbal Voor donderdag a.s. worden de volgende ouders verwacht: 17.^5 uur Peters 18.A5 uur v.d. Ven 20.00 uur W< ijs Philipsen Verstegen Tacken Vollenberg Strijbos Weijs Een verzoek aan de ouders: Zoudt u er op willen letton, dat uw dochter haar sieraden (oorbellen, ringen, horloge en kettingen) thuis laat. Ze moeten tijdens de training en wedstrijd toch afgedaan worden. Vaak worden ze dan vergeten of ze raken verloren. PEUTERSPEELZAAL 'T STEKSKE" I.v.m. de zittingsavond op woensdag 7 februari a.s. zal er donderdagmorgen 8 februari geen peuterspeelzaal zijn. De leidsters. C,,RM,V .lsvereniging Zaterdag jeugdprinsenbal. Bijeenkomst voor bestuur c-n Raad om 20.30 uur in café Hesen. Op 7 en 8 februari zitting. Beide avonden beginnen om 20.00 uur Zaal poetsen 6 febrH. Philipsen, K. Camps, h. Wismans on G. Smits 7 febr. Stiphout en eerdergenoemde. 8 febr. zelfde als 7 febr. De entree voor de zitting is 6,voor de'zitplaatsen en ƒ5,- voor de staanplaatsen. Kaartverkoop zitting op zaterdagavond a.s. vanaf 19.30 uur in café van Rhee en zondagmorgen in café Hesen. Oberen 7 febr. ruitervc-r. en 8 febr. Dameskoor. Zoals u in de bijlage van deze Schans kunt" zien zijn buide avonden verschil lend. Dit v;as echter niet de bedoeling. Wij hebben ons bost gedaan om beide avonden hetzelfde te houden, maar dat bleek onmogelijk. Namens het bestuur veel plezier. FANFARE DORPSKL-.NK' Vorige week zaterdag brachten we een geslaagde serenade aan Prins Martien de Vierde tijdens een goed bezochte receptie. Speciaal voor deze serenade was ingestudeerd de Carnavalsschlager "As do sterre dao bove Straole".. We zullen proberen voor de Carnaval nog tenminste één carnavalslied in te studeren, zodat we tijdens de optocht enigszins toepasselijke muziek kunnen brengen. Woensdag 7 maart: Bestuursvergadering bij P. Kuypers. aanvang 19.30 uur. Woensdag 1'f maart: algemene Ledenvergadering bij H. van Rhee. aanvang 19.30 u In het voorjaar zal weer een zondagochtendconcert gegeven worden. Onze Fanfare zal dan enkele nieuwe muziekstukken ten gehore brengen. Het concert zal mede verzorgd gaan worden door de lieer lose Fanfare en als streefdatum is gesteld zondag 8 april. Wanneer deze datum jje.f.i.nitief vast staat, zal hij opgenomen worden in cle dörpskalender Op zaterdag 28 en zondag 20 april zal in Oirlo het Federatief Solistenconcour gehouden worden. Degenen die hieraan mee willen doen, dienen zich vóór zaterdag 10 februari aan te melden bij P. Mannen of J. Strijbos.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1979 | | pagina 6