- 4 - DORPSRAAD Aan alle gegadigden voor woningbouw in Castenray Zoals reeds bekend zal op 12 februari a.s. om 19«30 uur een gesprek plaats vinden tussen alle mensen die zich hebben opgegeven voor woning bouw in Castenray en een afvaardiging van Gemeente en woningbouw-ver- eniging. Er zal op deze avond gesproken worden over de mogelijkheden in Castenray voor wat betreft premie-bouw, particuliere bouw, huurwoningen waaronder ook bejaardenwoningen en beschutte-sfeer woningen. De dorpsraad verzoekt al deze mensen om deze avond vrij te maken en te komen luisteren en meepraten over al wat rnet woningbouw te maken heeft. Als er mensen zijn die momenteel een huurwoning bezitten en interesse tonen voor prmie-bouw of particuliere 'bouw, nodigen wij gaarne uit ojj deze avond eveneens aanwezig te zi-jn. Ook diegenen die betrokken zijn bij de grondaankopen in Castenray, zijn van harte welkom. De volledige agenda voor deze avond wordt nog bekend gemaakt. Knuppels - Knuppelinnekus - Familie en Vrienden Gc-r wille weej gebruuk make van de gelegenheid urn owlie allemol via dizze Schans te bedanke vur owlie felisitasies en lollige kadootjes die gillie os angeboje hed op de resepsie. Dank an de carnavalsverieneging, die t georganizierd hebbe en dank an allemol die der an mitgewerkt hebbe urn van dizze avond vur os enne onvergètelukke aovend te make. Dit zulle we nooit mèr vergète. PRINS MARTI EN .IV PRINSES MIENTJE Beej dees woorde wil de Carnavalsverieneging zich gc-r aansluute. Want weej zien bliej dat iederiên zo goed begrepe haai wor 't urn ging, urn de lol. We meuge grüst zegge dat dizze aovend vur 100% geslaagd is, en dankzei ow allemoal hebbe we der ien casele wer enne lollige aovend beej. Bestuur, Vorst en Road van Elf j van de Schanseknuppels. - REDAKTIONSEL We willen er hierbij nog even aan herinneren dat er nog abonnementsgeld opgehaald moet worden door enkele verenigingen. Er liggen nog diverse bankopdrachten te wachten.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1979 | | pagina 4