Vcrvolc Carnavalsvereniging Receptie Zons gcej an de beejlage van dizze Schans kunt zien, is merge-avond de resepsie van ozze Prins Kart de vierde 1979» Ion tegenstelling tot de raèste resopsies (wonr 't raèstal um geld gut) is dit now net nie de bedoeling» Flowwekul en ow belangstelling is Prins Mart en de carnavalsvereniging 't liefste» Tot merge- Zaal poetsen: zaterdagmiddag om 13»00 uur: M» Wismans, m. CampsJ. Weijs Stiphout» zondagmorgen om 10,00 uur: M« Keijsers, H» Smits, W. Kunen R» Seegers, J, Jacobs» L.V.B. A.s» Woensdag 3d jan» uitwisseling mc-t L.V.B.. Swolgen» nis dit weer aanhoudt gaan we met de bus» Kosten van do bus V/e vertrekken om 19.00 uur bij de kerk. Opgeven kan nog tot 28 jan.a.s» bij mevr. Stiphout. 1 febr. is er geen Biologische school» Vanaf 28 jan. a.s. wordt het adres van de voorzitster: Venrayseweg 13'! Borst» Telefoon 383= (0^787) Cursus televisie en Levensbeschouwing of Kan de T.V» invloed uitoefenen op ons denken en doen? In deze cursus wordt getracht de deelneemsters het antwoord op deze vraag te laten ontdekken. De cursus duurt twee dagen en kost f 25,- per persoon exclusief zaalhuurlunch en consumpties. De cursus wordt gegeven door de 'K.R.O. mot medewerking van de K.F.n. (Katholieke- Film Academie). De K.R.O. pr beert via zijn programma's de mensen te informeren, te vermen en te ontspannen. En omdat het een katho lieke omroep is, wordt geprobeerd dit op zijn manier te doen. Bij radio -en T.V. gaat het om een eenrichtingsverkeerde luisteraar en kijker kan.niets terugzeggen. Daarom rekent de K.R.O. het tot zijn taak om de kijkers en luisteraars te vormen tot kritische ontvangers van de programma's. Dozecyrsus is daarvoor bedoeld. Programma: Eerste dag - "Ik zie, ik zie wat jij niet ziet". Wij gaan allemaal hetzelfde programma zien, maar zien we ook allemaal Jjetzelfde? - "Het is waar, want ik heb het op de T.V» gezien", zeggen we vaak. We gaan samen na of deze uitspraak juist is. - Wat probeert b.v. de Ster reclame ons nog te verkopen, behalve het produkt Tweede dag ;v<r Vooral tijdens deze dag zal ter sprake komen hoe de K.R.O. de "K" tracht waar te maken. - Is de ontspanning op de T.V. werkelijk alleen maar ontspanning, of moeten we er meer achter zoeken9 - Per dag gebeuren er verschillende actuele dingen. De T.V. zendt er slechts enkele uit. Er wordt dus gekozen» doe gebeurt dit? - Het laatste uur wordt besteed aan de vraag: Wat hebber we aan deze cprsus gehad?

Castenrays dorpsblad De Schans | 1979 | | pagina 4