AAN ALLE INWONERS VAN CASTENRAY Aktie "Gezinsbijdrage 1979" We zijn weer een nieuw jaar begonnen en hebben elkaar het allerbeste toe gewenst en hopen dat 1979 in alle opzichten een goed jaar zal worden. Zoals gebruikelijk aan het begin van hot nieuwe jaar wordt landelijk in alle kerkgemeenschappen van Nederland de aktie "Gezinsbijdrage" gehouden. De kerk doet dan een financieel beroep op alle parochianen om door middel hiervan het financiële gedeelte rond te krijgen. Uiteraard is iedereen vrij om te geven wat hij zelf wil, maar om een reele verdeling van de lasten te krijgen wordt landelijk voorgesteld 1% van uw netto besteedbaar jaarinkomen. Als kerkbestuur mogen wij bijzonder verheugd zijn over de geweldige bijdrage, en het percentage dat deelneemt, die onze gemeenschap doet. Helaas is dit echter noodzakelijk, daar wij als kleine gemeenschap deze hoge kosten moeten opbrengen. Vanddar dat wij een beroep doen op iedereen om deze aktie te willen steunen. Graag zouden wij, als bijlage, u de cijfers over het afgelopen jaar geven maar op zo'n korte termijn is dit niet mogelijk. Wat betreft de begroting voor komend jaar -is vooral de post salarissen, in verband met de eventuele nieuwe benoeming, een bijzoner onzekere faktor, vandaar dat wij ook hiermee liever wachten tot e.e.a. definitief is. riet ligt wel in de bedoeling om direct na carnaval een parochievergadering te houden waarop e.e.a dan nader uiteengezet zal worden. De landelijke aktie "Gezinsbijdrage" zal gehouden worden op zondag. In de week van 1^-21 januari zullen do enveloppen bij u worden bezorgd en enkele dagen daarna weer worden opgehaald. Laten we met zijn allen meedoen, het is toch niet alleen een kerkelijk belang, maar voor Castenray ook een dorpsbelang. Gaarne willen wij u reeds nu danken voor de modewerking en voor uw royale bijdrage Het Kerkbestuur. KERK IN NOOD v/h Oost Priesterhulp Nederland. De kapelwagen van Kerk in Nood komt op woensdag 2A jan. a.s. in onze parochie van 13=30 - 15.00 uur bij de kerk voor inzameling van kleding en houdbare levensmiddelen. OUDERCOMHISSIE Woensdag 2'f januari a.s. is er vergadering van de ouder commissie met het schoolbestuur en schoolteam in de basisschool. Aanvang 20.00 uur. De oudercommissie begint om half acht. DORPSRAAD Dinsdag 23 januari a.s. vergadering van het Dagelijks bestuur van de dorpsraad bij H. Willemssen. Aanvang 19=30 uur. Wanneer u graag iets behandeld wilt hebben, meldt u zich dan bij het dagelijks bestuur. DAi ESKOOR Maandag om 20.00 uur repetitie.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1979 | | pagina 2