S.3.W.CASTEKRAY Zaterdag 30 dcc, tijdvordrijven zondag 31 december geen tijdvordrijven Maandag 1 jan. tijdverdrijven o.l.v. 1.1 cvr. Seykens, Diopeling en Mevr. Janssen, KI. Oirlc. Zondag 7 jan. tijdvordrijven o.l.v. Mevr, Philipson, Roland 2 en Movr. v.d, Won, Tunneliueg 2. Zaterdag 6 jan. film? zondag 7 jan. film voor iedereen an daarna tijdverdrijven Jeugdraad- Woensdag 3 jan. is er bij II. Stiphout een vergadering mot do jougdraod van afge lopen jaar. Aanvang 19.Oi uur. Kerstavond— Met oen gevoel van tevredenheid kunnan wc torug zien cp eun geslaagde kerstavond welke wij aan de Castenrayso bejaarden aanboden. De goede opkomst v-an de bojaar don deed ons deugd. Anders was hot gestold met do belangstelling van de ouders van onzo leden. Het overgrote dool schitterde door afwezigheid. Dit was wel jammer, want do voor hot gevarieerde programma geleverde inspanningen en gedane moeite door acteur 3 en regio verdiende meer don deze magere ouderlijke belang stelling. Ook hot optreden van do Fanfare, die een zevental nummers ten gehore bracht, was zeer de moeite waard. Langs dezo weg willen wij dan ook allen, die aan hot slagen van deze avond hebben meegewerkt, hartelijk danken. Bestuur en leden van Tijdverdrijvers en KJB wensen iedereen oen zalig Nieuwjaar. KERKBESTUUR UJegens hot plotseling overlijden van onze pastoor is het helaas niet mogelijk om du intenties voor de diensten von do komendo week vast to stellen. Verder willen wij als kerkbestuur do administratie van de bestelde H.Missen toetsen aan de werkelijkheid. Vriendelijk verzoeken wij iederesn, die denkt H. Missen besteld tc hebben, welke nog niet zijn gelezen, dit te melden bij koster M.Kuypcrs, tal. 371 of bij P. i'.laes. tul. 637. Hopelijk kunnan WO op deza manier alles weer spoedig als voorheen laten verlopen Het Kerkbestuur. Dorpskalender 2 jan. Stort aanleg rit luring 3 jan. S.V.C. - bestuursvergadering 9 jan. L.L.T.0./L.V.3./A.J. - discussie-avond 10 jan. L.V.B./L.L.T.D, - feestavond 12 jan. S.V.C. - toepavond 13 jan. Jougdvorstenbol 20 jan. Prinsenbal 27 jan. Receptie Prins 28 jan. S.V.C, - zaalvoetbal 3/C 3 feb. jeugdprinsonbal 20 jan. 27 jan. 28 jan. 3 f eb fob Zitting fob 11 feb. S.V.C. - zaalvoetbal O/C 16 feb. Aide Wieverbal 4 mrt. S.V.C. - zaalvoetbal C/C 29 apr. lo h'. Communie 12 mei H. Vormsel. 11 feb. 16 feb. 4 mrt. 29 apr. 12 mei

Castenrays dorpsblad De Schans | 1978 | | pagina 6