DAMESKOOR Heden, vrijdagmiddag, om 14.00 uur huwelijksmis zingen. S.V. CASTENRAY Vanwege de slechte weers- en terreinomstandigheden werden de vriendschap pelijke wedstrijden tegen Grashoek 1 en 2 afgelast. Voor morgen (zaterdag 30 dec.) is vastgesteld de vriendschappelijke wedstrijd: Castenray 2 - Merselo 2 Aanvang 14.30 uur Merselo 1 - Castenray 1 14.30 uur Bestuur en leden van S.V. Castenray wensen u allen een Voorspoedig 1979 toe! AFD. KORFBAL Uitslagen afgelopen weekeinde: Merels 1 - pupillen 1 0-0 Aspiranten 2 - KCHB 2 2-0 Oranje Wit 2 - Aspiranten 1 1-2 Voor donderdag a.s. worden de volgende ouders verwacht: 17.45 Camps 18.^5 Donders 20.00 Geerets Camps Duykers Cox Emonts Drabbels Fleurkens DORPSRAAD Zoals op de laatste dorpsvergadering gehoord is, komen er na het leggen van de riolering enkele straten in aanmerking voor het aanleggen van trottoirs. De Dorpsraad is over dit alles in onderhandeling met de Gemeente. Binnen kort krijgen we alles in kaart gebracht, wat voor panden hiervoor in aan merking komen met de hoeveelheid meters die eraan grenzen. Men kan dan ook nagaan wat de kosten per aangesloten pand zijn. Verder zijn er mogelijk heden om het dorp wat te verfraaien, o.a. door het aanplanten van bomen en het plaatsen van enkele tuinbanken. Over dit alles zal t.z.t. een ver gadering worden gehouden om alles te bespreken. Mochten er onder de inwoners nog wensen zijn, meld ze dan bij de dorpsraad; nu zijn er nog mogelijkheden. De Dorpsraad wenst u allen een Zalig en Voorspoedig 1979 toe. CARNAVALSVERENIGING Donderdag 4 januari a.s. ledenvergadering in café Hesen. Aanvang 20.00 uur Opgeven nieuwe leden voor de carnavalsver. gaarne voor 4 jan. a.s. FANFARE "DORPSKLANK" Afgelopen weekend werden onder auspiciën van do U.K. Limburgse Bond voor Muziekgezelschappen de Hafa-examens afgenomen. Namens het Bondsbestuur had zitting in de exameneommissie dhr, M. Rongen uit America en als gecommit teerde van de SONMO fungeerde dhr. J. Bartels uit Roermond. De examens werden mede afgenomen door dhr. J. Bartels uit Heerlo, dirigent van onze Fanfare Van de 24 examenkandidaten hoefde slechts 1 persoon afgewezen te worden. Voor hem was de opleidingstijd net iets te kort gebleken, daar hij pas sinds februari lid is van onze vereniging. Daar vooral klankgehalte en zuiverheid dusdanig goed waren, mag over 3 maanden een herexamen afgenomen worden. Van de overige 23 kandidaten haalden slechts 3 personen gemiddeld minder dan een 7, terwijl liefst 8 kandidaten gemiddeld een 8 of meer haalden.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1978 | | pagina 3