Vervolg Fanfare Nieuwe leden Onze Fanfare mag zich verheugen in een nog steeds toenemende belangstelling en groei van het ledenbestand. 'Nog onlangs kwamen 8 aanmeldingen binnen, waarvan 3 'als musicerend en 5 als niet-musicerend lid» Deze lidmaatschappen zullen ingaan op 1 jan» 1979° Het aantal musicerende leden is dan gekomen op A 5 en het aantal niet-musicerende leden op 29° Uiteraard brengt de aanmelding van nieuwe leden nogal wat financiële consequenties met zich mee, maar ook deze problemen zullen we trachten het hoofd te bieden» Sr zijn reeds 2 gloednieuwe bugels aangekocht en een Je muziekinstrument is in bestelling» Zo vlak voor de jaarwisseling mogen we reeds nu constateren dat 1978 voor onze vereniging een fantastisch jaar was cn we hopen dat in het nieuwe jaar de zaken voor onze fanfare minstens even voorspoedig zullen verlopen» Met uw leer hulp twijfelen we daar niet aan» Bestuur en leden van Fanfare "Dorpsklank'" wensen u allen enkele prettige Kerstdagen toe» BEJAARDENVERENIGING De Kerst-show op St. Anna is op woensdag 27 dec. 's middags om lA.OO uur en 's avonds orn 19.00 uur» Entree 10,- per p.rsoon. Kaartjes kunt u afhaler bij de ontspanningsdienst flat 7° S.J.W.C. Tij dverdrijvers Vrijdag 22 dec» is er een kerstavond voor de Bejaarden, ouders van Tijdver drijvers K.JoB» leden van tijdverdrijvers, Purnpy's en K»J»B» We beginnen om 19°30 uur maar men kan vanaf 19.00 uur binnen» In de pauze is er drank verkrijgbaar» Programma 1» Openingswoord 8. Kwis 2. Kerstgedicht 9° Dans 3» Dans 10» Toneelstuk k. Fanfare 11» Voordracht 5» Toneelstuk 12» Blokfluit' 6» Pauze 13° Gezamenlijk kerstlied 7» Voordracht 1^» Sluiting Zaterdag 23 dec» tijdverdrijven» Zondag on maandag geen_tijdverdrijven Dinsdag 26 dec. ti jdverdri jven o.l.v» mevr» Wisraans-Arts en mevr. Phi.lipsen- Wisraans. Donderdag 28 dec. Pumpy's van 19.00 tot 20.30 uur. Leiding maand januari 1979 1 jan. mevr. Seijkens - Diepeling en mevr. Janssen K.Oirlo 7 jan. mevr. Philipsen, Roland 10 en mevr. ,v.d. Ven, Tunnelweg 2 1^ jan. qiver» Arts, Castelostraat 13 en mevr. Vollenborg, Roffert 10. 21 jan. mevr. Weijs, Lollebeekweg k2 en mevr. Reijnders, Lollebeekweg 38 De Tijdverdrijvers wensen iedereen een Zalig Kerstfeest'. - - - Willen degenen dio bij de Tijdverdrijvers of K.J.3. nog onkosten hebben te declareren, dit in de komende week doen bij de penningmeester.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1978 | | pagina 6