FC L V.B. —2— U allen nogmaals hartelijk dank voor alles wat ik op zondag 3 dec. j.l. bij mijn afscheid als koster van u allen heb mogen ontvangen aan cadeaus, bloemen en wat dies meer zei. Zelfs: De eieren mit spek ien de pan Die ontbraken er nie an. Fantastisch. Wilt u wel geloven dat ik op die dag de gelukkigste mens van Casele was. Maar mijn allegrootste voldoening ondervond ik bij de geweldige stroom van mensen, reikend van Castenray tot aan de Polder, die mi.j op.deze dag een hand drukte; vanaf wieg tot grijsaard toe. Alles bij elkaar gebundeld zal dit feest ons nog lang heugen. Mede namens mijn vrouw en kinderen, onze oprechte dank. M. Kuypers, em koster. Op woensdag 20 dec. a.s. hebben we de kerstavond. Aanvang 20.00 uur in het Gemeenschapshuis. Eerst zullen de leerlingen van de 'te en 5e klas een kerst-spel voor ons opvoeren. Hierna kieffie met kerstbrood. Tussendoor zullen er kerstliedjes gezongen worden. Na de pauze zal kapelaan v.d. Heijden dia's vertonen over .Israel. In de week van 18 t/m 23 dec. is er een collecte bij de leden van de L.V.B. i.v.m. de kerstpakketten voor de zieken en bejaarden van ons dorp. Wij hopen op uw steun zodat we deze mensen ook jaar weer blij kunnen maken. Hartelijk dank aan allen voor het medeleven en dc- vele blijken van belangstelling tijdens de ziekte en het overlijden van onze dierbare broer, zwager en oom hartinus Emonts Bijzondere dank aan llr. Pastoor - Kerkkoor - Handboog schutterij - buurt en zovele anderen die wij niet mogen vergeten bij onze erkentelijkheid. Familie Emonts. zit in (degradatie-nood, DOE ER QJAT A I)

Castenrays dorpsblad De Schans | 1978 | | pagina 2