CERT ANFARE DORPSKLANK» Voor onze Fanfare is het morgen een zeer belangrijke da( ion dag waar velen reeds wekenlang met verlangen naar hebben uitgekeken» Morgen nl» zal ons korps zich voor de eerste keer aan de buitenwacht presenteren met een concert, dat mode verzorgd zal worden door Fanfare "St. Catharina" uit Leunen-Veulen-Heide Maandenlang is ex- o.l.v. dirigent Jan Bartels uit Meerlo door onze leden intensief gerepeteerd en nu zijn we dan zover, dat het verantwoord is enkele nieuwe muziekwerken ten gehore te brengen» Er zijn door de Castenrayse gemeenschap kosten noch moeite gespaard om een eigen Fafifare op de been te kunnen brengen en morgen kunt u met eigen oren horen of hot oen en ander waard is geweest» Natuurlijk staan we nog slechts aan het begin van een lange weg en juist daarom zal uw belangstel ling een extra.' stimulans zijn om het repertoire uit te bouwen en ons verder te bekwamen in meer vaardigheid» Wc verwachten morgen een overvolle zaal en eens te meer zal ons Gemeen schapshuis te klein blijken voor een dergelijk evenement. Andere moge lijkheden zijn er in Castonray echter niet voorhanden, zodat we met de be perkte ruimte moeten zien rond te komen. Om Fanfare "St. C'atharina" voldoende plaats te kunnen bieden, was het noodzakelijk de bühne van het Gemeenschapshuis uit te breiden, wat uiter aard weer ten koste is gegaan van de beschikbare plaatsen voor het publiek. Daar we ook verscheidene belangstellenden van buiten Castenray verwachten, raden we u aan tijdig aanwezig te zijn, zodat er misschien nog een goed plaatsje te bemachtigen valt» 1-Iet programma voor morgenavond ziet er als volgt mit: Om 20.00 uur zal een openingswoordje geproken worden door de voorzitter waarna de Castenrayse Fanfare de volgende werken zal spelen: (mars) Hans Hans Lussenburg Lussenburg 1Steeds Voorwaart; 2. Overture Miniature 3» Around the world kMarche en Syncopes Vervolgens zal een korte pauze worden ingelast, tijdens welke de bühne wordt vrijgemaakt voor Fanfare StCatharinaOnder leiding van Antoon Schellens uit Venray zullen de volgende werken worden uitgevoerd: - Hees Vlak - Hans Lussenburg 1 2. 3° if. 5. 6. Na Joh» Wichers Ted Huggens J. Kern - C» Ton Kotter Marathon Mars Pavane in Blue Show Boat - J. Kern - C. Mollema The Ambassador (mars) The Acrobat (Trombone solo) - J» Greenwood - W. Maas Kaiserjager Maroch - R. Beek het concertgedeelte zal de avond verder worden verzorgd door Blaas kapel "Die Frëhliche RÜbensammler" o.l.v. Wim v» Osch uit Leunen. Niet is bij een concert hinderlijker vooi" een Fanfare dan een rumoerige zaal» Daarom willen we u ook beleefd verzoeken tijdens het concert- gecleelte zoveel mogelijk stilte te betrachten. Er zal tijdens het musi ceren ook niet getapt worden, zodat het aan het buffet hopelijk ook rustig is. Tussen de muziekstukken door is dan gelegenheid om drank te serveren. We hopen dat het voor iedereen een bijzonder geslaagde en gezellige avond zal worden.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1978 | | pagina 6