7 V 4M-^|tl=|yW0pRS_VAN_CASTENr!AY Wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd van onze koster, de heer M. Kuypers, werd officieel het dienstverband met de Kerk beëindigd. Het Kerkbestuur is van mening dat, gezien de bijzonder lange staat van dienst als koster, dit niet ongemerkt voorbij mag gaan. Graag willen wij hier dan ook een officieel karakter aan geven, om op die manier alle parochianen de gelegenheid te geven hun waardering hiervoor te laten blijken. Na een gesprek met de Dorpsraad werd unaniem besloten om "Onze Koster" en zijn gezin, bij gelegenheid van zijn afscheid als koster, een receptie plus een kado namens de gemeenschap aan te bieden. Ook al blijft de heer Kuypers de werkzaamheden in de Kerk verzorgen, zij het dan niet meer als officieel koster en op een andere basis, waren het Kerkbestuur en Dorpsraad van mening, dat iemand die zich zozeer en zo vele jaren voor Kerk en Gemeenschap heeft ingezet, een waardig afscheid toekomt Het is ons bekend dat er de laatste weken al diverse financiële akties gehouden zijn en dat er toch al vaak een beroep op u gedaan wordt. Toch dachten wij dat dit geen reden mocht zijn, om deze receptie naar een latere datum te verschuiven. Wij zijn er van overtuigd dat onze gemeenschap zijn waardering wil laten blijken voor alles wat de heer M. Kuypers voor de Kerk en voor de gemeen schap gedaan heeft. Als bijlage bij/fleze "Schans" treft u aan een gestempelde enveloppe. Vriendelijk verzoeken wij u om in deze enveloppe Uw bijdrage aan het kado, dat hom tijdens de receptie namens de Gemeenschap zal worden aan geboden, te willen doen. Op zondag_3_december a.s. zal aansluitend aan de Hoogmis, die mede ter gelegenheid van dit feest zal worden opgedragen, de receptie gehouden worden in het Gemeenschapshuis. Uw aanwezigheid op de receptie en de bijdrage aan het kado zullen zeer gewaardeerd worden De Dorpsraad P. Steeghs voorz. P. Poels secr. P.S. De enveloppen zullen bij u worden opgehaald dit weekend of direct er na. Wilt u ze klaar leggen? De ophalers zullen dit waarderen. Bedankt Het Kerkbestuur J.A.H. Arts rnsc voorz. P.M.H. Maes secr. Zaterdag 18 november a.s», morgen, VOESTENBAL in het Gemeenschapshuis Willen de leden van de carnavalsvereniging om 20.00 uur in cafe Hesen zijn

Castenrays dorpsblad De Schans | 1978 | | pagina 3