§E2££®ii£££i£S_2irlo~Cas'tenray Y££Y£ï{LËiYi_2ASTENR"Y (Castenray 2) Vijf minuten voor tijd viel dan tenslotte de reeds vermelde gelijkmaker, een treffer die op dat moment ook wel verdiend was. Toch.weer een punt voor Gastenray 2, dat zich tot nu toe goed weet te handhaven in de 2e klasse. 2£s£enrny_3 kon het niot bolwerken tegen Oeijstaren 2. Na enkele zeer goede wedstrijden moest nu toch iets gas worden teruggenomen. Het liep dit keer bij Castenray allemaal iets minder goed en de bezoekers wisten hier gretig van te profiteren.Zes maal vonden ze de weg in het Castenrayse doel en tegenover al dit geweld hadden de gastheren alechts de ggbruikelijke dosis inzet en de verdiende eretreffer te bieden. Het was Jos Kunen die het Castenrayse doelpunt op zijn naam bracht. eiste ^it keer de bloemen voor zich op, door hun eerste over winning van dit seizoen. Na een reeks gemiste kansen in de eerste helft ging net met 0-0 de pauze in. Na de thee liet een enthousiast spelend Castenray er geen twijfel over bestaan, wie de sterkste was. Mart Baltussen bracht de thuisploeg op voorsprong en toen Theo Strijbos 2-0 wist te scoren was Melderslo een geslagen ploeg. De Castenrayse defensie zat potdicht en Theo btnjbos maakte de Castenrayse triomf compleet door in de slotfase no te zorgen voor 3-0. Een verdiende overwinning en ons aller felicitatie voor Castenray h-0 Het bestuur van de Sportstichting Oirlo-Castenray heeft de laatste maanden nogal wat wijzigingen ondergaan. Aan Castenrayse zijde moest Martien Kuypers zijn functie van penningmeester neerleggen vanwege drukke werkzaamheden elders. Zijn plaats werd ingenomen door Jeu Kunen. Aan Oirlose zijde werd het komplete ledenbestand vervangen, zodat nu weer in alle vacatures voor zien is. Het bestuur ziet er momenteel als volgt uit: Jan Strijbos Castenray voorzitter Leo Clephas Oirlo vice-voorzitter .iS Dinghs Oirlo secretaris Jeu Kunen Venray penningmeester Hay Willemssen Castenray Martien v.d. Sanden Oirlo Piet Maes Castenray Karei Steeghs Oirlo De oportstichting Oirlo-Castenray, in het leven geroepen toen er voor het eerst sprake was van een gezamenlijke sportaccomodatie voor Oirlo en Cas- tenrayheeit als voornaamste taak hot beheer van het sportpark "Heesakker" Momenteel is men in onderhandeling met de Gemeente om de kofrbalafdelingen van zowel Birlo als Castenray onder te brengen op hot oude sportveld in" Castenray. Kot een eerste aanpassing vhn het speelveld is éen begin gemaakt, maar de besprekingen over uitbreiding van de kleedaccoraodatie duren nog voort. Toch hoop men dat een en ander nog voor het begin van hot volgende seizoen gerealiseerd kan worden. We zullen proberen u zoveel mogelijk op de hoogte te houden. SPELERS - DENK /.AN DE GROTE RODE REFLECTOR OP DL FIETS PER 1 NOVEMBER VERPLICHT Il MEDEDELING JEUGDLEIDERS. De reeds twee maal uitgestelde jeugJlei iersvurgadurirc; is nu -gepland op woensdag '3 november bij H. Classens, Hopelijk kan de vergadering dan wel dooraaên. Aanvang: 20.00 uur.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1978 | | pagina 4