JD 5.U. CASTENRAY 3- Afd. Junioren; Uitslagen zaterdag 28 okt. Costenray B wist tussen het missen van do uole kansen door toch nog zeven kear het Swolgsnse cloelnet te vinden. Aangezien Swolgen niet aan scoren toekwam, was dit aantal voldoende om de winst thuis te houden. Castenray C heeft het maar al te moeilijk deze competitie. Bok nu werd de thuis- ujedstrijd tegen C.V.U. ujeor verloren met 3-0. Castenray u/erd een rustdag voorgeschreven nm enigszins op verhaal te komen. Castenray E moest aantreden togen koploper Iileldcrslo, dat nog zender verliespunten was. fflaar ook deze tegenstander moest ervaren, hoe sterk Castenray E op dit momant is. Door oen prachtig doelpunt van Bos Heidens en 2 doel punten van Roel Classens bleor Eindstand 3 - U, Castenray aan de winnende hand. Programma zaterdag 4 novembers Castenray B Castenray C T.O.P. D G.F.C. E2 Afd. Senioren: Castenray D Castonray E Aanvang. 11,00 uur 10.00 uur (vriendschappelijk) Uitslag woensdag 25 okt.i Volharding 2 - Castenray lfvr.sch.) Uitslagen zondag 20 okt. Castenray 1 - fileterik 1 Castenray 2 - Vonray 3 Castenray 3 - Geysteren 2 Castenray - field er sla 5 4-2 0 1 1 3 3 1 6 0 Programma zOndau 5 november; Griendtsveen 1 - Castenray 1 G.F'.C. 2 - Castenray 2 E.E.V. 1 - Castenray 3 Castenray 4 - vrij Aanvang: 14.00 uur 14.30 1 uur .00 uur F. Gielen H. Lindcrs ff Janssen Castenray 1 moest de grote klasse waarover Meterik momenteel beschikt aan den"lijve ondervinden. De bezofekers waren op alle fronten sneller en slag vaardiger d.-n hun tegenstanders. Met telkens weer zeer fraaie acties vonden ze de weg naar het Castenrayse doel, maar het duurde toch tot de 4-5e min. vor het eertse doelpunt viel. Ook in de tweede helft ging Meterik met dezelx -e ijver verder en kreeg Castenray nauwelijks of geen kans. Via een strafschop kwam Meterik op 0 - 2 en even later was doelman Wim Kunen weer kansloos, toen de bal van dichtbij tesoluut werd ingeknald. Een ver diende en geenszins gefatteerde overwinning van Meterik dat zo voetballend zeker hoge ogen zal gooien voor het kampioenschap. Castenray 2 behaalde het zoveelste gelijke spel. Ook tegen Venr^y 3 moest ëën_T-Ö~vöörsprong vlak voor tijd toch nog uit handen gegeven worden. In de eerste helft was Castenray iets sterker en drukte dit lichte overwicht ook uit in een doelpunt. Jos Buddiger slaagde na goed doorzetten erin de bal voor het Venrayse doel te brengen, waar Jan Rambags een fout van" een verdediger genadeloos afstrafte. Deze kleine voorsprong kon in de tweede speelhelft lang verdedigd worden, maar een sterker Venray drong Castenray toch steeds verder terug op eigen helft. vrij vrij ,v-

Castenrays dorpsblad De Schans | 1978 | | pagina 3