H.B.S. DE BATAVIEREN Uitslagen wedstrijd. Batavieren Batavieren Sto Joris Leunen» 21 oktjol. 1e zestal 1326 p. Hoogste schutter P. Kuypers 232 p, 2e zestal 1272 p. Al. Kuypers 217 P< 3e zestal 11'+8 p. B. Emonts 200 p, 4e zestal 983 P» F» Smulders 170 p. 15 hoogste schutters behaalde 3195 punten mot als hoogst. p. Stj, Jot is Leunen 1e zestal 1306 p. 15 hoogste schutters 312? p. 2e zestal 125^ p. schutter C. Nabuurs mot 221 3e zestal 1053 P» Zaterdag 28 okt» Ie wedstrijd pers» clubkamp. Aanvang 15.30 uur. Het bestuur verwacht dat de schutters ook allemaal aan deze wedstrijd zullen deelnemen. De indeling al£ 1e klasse P. Kuypers AntKuypers Fr. Weijs Al. Kuypers G. Weijs M. Smulders volgt 2e klasse J. Arts P. Weijs Ant» Drabbels W. Brouwers P» Reijnders II. Kleeve-n H. Weijs 3e klasse J'os Weijs G. Cremcrs G. Kunen G» Kuypers B. Emonts P. Heidens Henny Cremers klasse J'. Peetere Leonne Weijs P. Smulders H. Cremers P. Emonts Maria Cremers G. v. Kuyck L.R.V. DE EENDRACHT Op hot veteranenconceurs te Meerlo behaalde een van onze viettallen de derde prijs met de afdeling de derde prijs voor P. Jannis Iressuur. Bij de- individuele dressuur was skonsop de voet gevolgd door zijn vrouw die de vierde prijs behaalde. Bij het springen werd A. Wismans derde en P» Jenniskens vijfde. A.o. zondag is er in Meerlo weer een kringwedstrijd voor de grote ruiters. Op zondag 12 november orgaaiseerd de rijvoreniging van Gemort een veteranenconcours in manege "Het Zwarte Water" in de Mortel. Opgave hiervoor graag; voor zondag-avond bij G. Classens. FANFARE "DORPSKLANK" In verband- met zwemmen van de tijdverdrijvers zal de gezamenlijke repe titie van vanavond niet orfl 19.30 uur beginnen, maar om 20.00 uur. De repetitie zal daardoor duren tot 22.00 uur» Gelieve hiermee rekening te houden. Met klem willen we onze leden er nogmaals op wijzen zo mogelijk geen enkele repetitie te verzuimen. We hebben nog precies een maand om de concertstukken in te studeren, maar om dit goed te kunnen doen, is wel ieders aanwezigheid noodzakelijk. Ook een regelmatige studie thuis is nodig voor een juiste uitvoering van de muziekstukken. Wa hopen te mogen rekenen op ieders persoonlijke inzet en medewerking.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1978 | | pagina 8