MEDEDELING KLEUTER- en LAGERE SCHOOL; a.s. 2 on 3 november hobbcn da buide hoofden studiedagen in Venrny. Op de kleuter school komt mevrouw Bakksr-Drouwors on op do lagere school iïievr. iïlaea vervangen. Do "speelavonden" uoor do kleuterschool zijn ops 31 okt.- 1-7-8 on 9 november. OUDERCOMMISSIE; Dinsdag 31 oktuuor a.s. is ar vergadering van do oudcrcommissie met afgevaardigdon van diverse vorenigingonDeze personen hebben hiervan recdg mondeling of telefo nisch bericht gehad. Doel van deze bijeenkomst is du voorbereiding van hot St. Nicclaasfoost. Do vergadering wordt gehouden in du basisschool. Aanvang; 20.Oü uur. Du oudercommissie. 5.V. CASTENRAY; ^tdi_Dunigrgn; Uitslaqon zaterdag 21 oktober; Castonray 8 wist du goods lijn van vorige weck door tu trokken en won in Goysteren vrij gemakkelijk mot 0-8. Castonray C deed du ervaring op, dat een rustdag ook niot alles is. Men kraog in Tienray eun 4-1 nederlaag tc slikken. Castonray. D maast togen America voor rust 7 treffers incasseren. Na rust werd man enigszins wakker on wist men zolfs te ecc-rcn (in eigen doel!?!). Het 9-0 door oen loei van een afstandsschot on nog net voor tijd wist America du dubbolo cijfers ta behalen. Eindstand 10 - 0'. Castonray E wordt zo langzamerhand door icdoro tegenstander gevreesd. Ditmaal moest Meterik E eraan geloven. Via een 1-3 overwinning bracht men do puntjes weer mee naar huis. Programma zaterdag 28 oktober; Castonray D - Sun Bo^s B Aanvang; 14.00 uur Castonray C - B.V.V. C 11 14.00 uur Castonray D - vrij Castonray E - Meldorslo E 10,00 uur. oude en jonge konijnen duiven Tol. 04709 - 1974

Castenrays dorpsblad De Schans | 1978 | | pagina 3