Castenray 4 bluuf da competitiewedstrijd tagun T.O.P. 5 volledig verstoken van de liofdo van I'ruuWe Fortuna. Paal on lat stonden Castonrayse doelpunten in do. men en op het moment oat onza spolers hot spel dirigeerden, sloog T.O.P. vernietigend too. Eon in do eerste helft opgelopen achterstond werd na. rust op magni fieke wijze door Hans Camps weggewerkt. Castenray blsof daarna aan dringen, maar domme poch an arbitrale dwalingen vormden oen to groot obstakel. Eon geheide penalty word hen onthouden on tot overmaat van ramp slaagde T.O.P. er geheel tegen de verhouding in te scoren. Weder om moesten onze spolers na het verrichten van vele noeste arbeid met logo handen huiswaarts keren, dammer, maar kop op. liet laven staat of valt niet met voetbal alleen. 1YIEDEDELIIVG: Donderdag 26 okt. vergadering sportstichting bij Vorhcyden Oirlo. Aanvang; 20.00 uur. Afd._Dameskorfbal Uitslapen afgelopen weekend; Aspiranten 2 - Grubben 4 4-0 Pupillen 2 - Merc-ls 2 2-1 Merels 1 - Pupillen 14-0 -• Erica 2 - Senioren 5-0 Castenray 2 - Grubben 4 We moesten om half 12 aanwezig zijn. Dm 12 uur moesten we spelun. Al gauw maakte Irene een doel en even later Miranda. Enige tijd hierna maakte Irene weer een doel dus was het 3-0 voor ons. Mu was het rsut en onder de rust kregen we lekkere thee, Ma de rust ging het wat moeilijker, maar Anja maakte toch nog eon doel, dus was het nu 4 - 0 vour ons en zo bleef het ook tot het einde. Grubbunvorst kon geen doel krijgen, dus hebben we gewonnen!!!J Gertie, [.berets. Castenray 2 - Merels. 2 Ule moesten om half elf aanwezig zijn. Om 11 uur begon du wedstrijd. In de eerste vijf minuten kreeg Castenray een strafworp. Die werd genomen door Marion en die maakte er een doelpunt van, Daarna maakte Morjique oen doel. Daardoor werd het 2-0. Hut werd rust. Fa de rust gingen we met nieuwe moed beginnen. De Merels maakte echter een doel. Do stand werd 2-1. De wedstrijd word afgefloten en we hadden gewonnen. Hoera!!! Monique Wersteogen. Merels 1 - Pupillen 1 We moesten om half een bij van RheL zijn. We gingen por auto naar Melderslo. Toen we daar waren moesten we nns omkleden. En de wedstrijd begon. De eerste helft ging het niet zo goud. Er werd een doel gemaakt. Het was rust. Castenray stond mot 1-0 achter. Du tweede helft werden c;r 4 doels gemaakt, maar er werd er een van afgekeurd, lammer, w>_ zijn mot 4-0 verloren, da volgende kuer beter. Maar we hadden toch goed gespeeld. Programma komend weekend Zaterdag 21 okt.; Brigitte lacobs. Swift 2 - Pupillen 2 Aanvang; 11.OU uur Vertrek; 10.15 uur per auto Aspiranten 1 - Wittenhorst 2 Aanvang; 12.00 uur; Aaanuiezigs 11.30 uur. B.I.5. 2 - Aspiranten 2 Aanvang 14.00 uur; Aanwezigs 13.30 uur Senioren - Vrij

Castenrays dorpsblad De Schans | 1978 | | pagina 5