S.J.W.C. Enige tijd geleden hebben wij zeer tot onze spijt afscheid moeten nemen van onze voorzitster mevrouw Geerets. Langs deze weg willen wij To dan ook namens het hoofdbestuur, het jeugd- bestuur, de jongerenraad en alle leden van onze vereniging hartelijk danken voor het vele en goede werk, dat zij als voorzitster voor onze jeugd heeft gedaan. 28 oktober is de voorlopige datum van de uitwisseling met Lottum en Evertsoord. We beginnen om 19»45 uur en we sluiten de avond om 22.30 uur Als het niet door kan gaan staat dat volgende week in de Schans. 27 oktgaan we weer zwemmen Om 18.00 uur raoet men bij de kerk zijn en om 20.00 uur zijn we weer terug. Degenen die bij de fanfare zijn, mogen op eigen gelegenheid naar huis toe. De rest fietst met de groep mee naar huis. Men bracht het idee naar voren om gezamenlijk naar de film "Grease" te gaan. We vonden dit wel een goed idee, maar er moet wel voldoende belang stelling zijn. Er zullen onkosten aan verbonden zijn,/ 5»- ongeveer, en het kan nog wel even duren. Nadere gegevens komen een andere keer. V/eekend. We zijn tot de conclusie gekomen dat we statiegeld moeten heffen op de glazen van de frisdrank, zodat we niet overal moeten gaan zoeken. Dus voortaan 0,75 voor de frisdrank en bij inlevering van het glas 0,25 terug. Zondag 29 okt. houden we een bijeenkomst voor iedereen die op de Kerst avond, 22 dec., mee wil doen aan toneel - dans- zang - spel etc. om 11.00 uur in het patronaat. 10 November St. Maartensvuur. Willen do dames die 's middags willen meehelpen met oliebollen bakken zich opgeven bij N. Janssen, tel. 520. Ook dit jaar hopen we oen grote brandstapel to krijg n, Daarom kan alles wat niet meer nodig is en brandbaar is op de stapel. Iedereen die wat heeft voor de stapel kan dit iedere dag (tct 10 nov.) op de stapel gooien. Zou men geen eigen vervoer hebben, of zou men graag hulp hebben, dan kan men dit bij fï. Stiphout, tel. 373? laten weten. Bij voorbaat dank. Zaterdag 21 okt. en zondag 22 okt. tijdverdrijven o.l.v. mevr. Crcmers, Horsterweg en nwvr. Janssen, KI. Oirlo. Zondag 29 okt. tijdverdrijven o.l.v. mevr. Wismans, Oirloseheide en mevr. Seijkc-ns, Diepeling. V/ij gaan ruimen wegens plaatsgebrek diverse soorten restanten en partijen GRINDTEGELS (afin. 40 x 60 cm) Verkoopadres Peurneseweg 58, Venray, tel. 4961 (kleine partijen voor eigen vervoer zorgen s.v.p.) Verkoop werkdagen van 1°.00 - 20.00 uur en op zaterdag van 9«00 - 16.00 uur. te_koof__gevraagd Oude en jonge konijnen Duiven k. Tel. 04789 - 1974

Castenrays dorpsblad De Schans | 1978 | | pagina 2