- 3 - Castenray 1 kreeg da eerste, nederlaag van dit seizoen to verwerken. l\la 4 suksss- vollo wedstrijddagen moest aangetreden oorden togen H.R.C. uit Afferden, eon tegenstander, die Castenray nu niet bepaald ligt en uiaartegen in het verlodon zelden of nooit punten behaald uierden. dok nu u/ecr had hot uiedstrijdvorloop mot name in de eerste helft erg uicinin fortuin in petto voor do bezookers uit Castenray. Het betere veldspel en de beste kanson maren wel voo hen, maar de doelpunten vielen zoals zo vaak ongelukkigerwijze aan de andere kant. Na een 1-0 ruststand kon H.R.C. de voorsprong uitbouuen tot 2 - 0 en toen Castenray ook nog geheel onnodig een penalty veroorzaakte, uins du laatste weerstand gebroken, filet hangende hoofden moeston onze spelers toezien hou de gastheren nog twee koer scoorden, waarmee de eindstand op 5 - 0 bepaald uord. Een fikso nederlaag, inderdaad, maar geen reden tot paniek, filet 7 punten uit 5 wedstrijden is Castenray nog volop in de race. Uit 3 uitwedstrijden gemiddeld een punt halen on 2 thuiswedstrijden in winst omzetten is nog steeds eon prachtig resultaat. En in dit licht bezien mogen we a.s. zondag weer het nodige enthousiasme en zelfvertrouwen van onze spelers verwachten. Castenray 2 moest diep buigen voor RKLVV 2 uit Lottum. Ondanks het feit, dat Hub v. Rhee Castenray op 0 - 1 bracht, had ons tweede elftal toch geen schijn van kans op eun goed resultaat. Onze spelers werden volledig teruggedrén.gen op du eigen holft en kondc-n slechts hopen up een suksesvollo counter. Maar ook' deze taktiek was tot mislukken gedoemd en daar het ook verdedigend bij Castenray niet helemaal van ean leien dakje liep, konden de tegendoelpunten niet uitblijven. Liefst 8 keer vond de bal de weg in hut Castenrayse deel, hiermee overduidelijk getuigend van uun Lottumse suprematie. Goun nood, niet alle tegenstanders zijn zo sterk. Castenray 3 bleef als enigste zonder puntenverliesDa wedstrijd togon America 2 werd nl. wegens slechte terreinonstandighoden afgclst. Uitstel van exocuite?? Castenray 4 kon ook al geen vuist maken tegen een imponerend B.V.V. 3 uit Blitters- wijl Liefst 15 keer moest de Castanray-doclman do zware gang naar het net maken en tegen al dit gewold stonden onz spelers machteloos. Zelfs hot genoe gen van de eretreffer mocht mon dit koor niet smaken. Volgende koor boter. Zondag 15 okt.Castenray 2 - Excelsior 2 (vriondsch.Aanvang; 11.30 uur. ^£d._Dameskorfbal Uitslagen afnolopen weekend; D.I.S. 1 - Pupillen 2 0-2 UJittenhorst 6 - Aspiranten 2 0-3 Aspiranten 1 - Grubbon 1 Afgelast Senioren - Merels Afgelast U)ittonhorst_6 i_Aspironten2 Om kwart over elf moosten wc vertrekken. Om 12.00 uur spelen. Toen we aankwamen begon het te regenen. Dg eerste helft bogon het goed. Binnen 5 minuten hadden we al twee doelen. Die werden gemaakt door Irone en Marijke. De twoedo helft. In de tweede helft begon het oak goed. Al gauw maakte Marijke weer een doel. Toen hadden we gewonnen mot 3-0 tegen Wittenhorst 6. filirand Camps. Programma komend weekends Zondag 8 oktober; Senioren - Roka 2 9.30 uur aanwezig zijn; 9.15 uur veld opbouwen. Zaterdag 7 oktchcr: Pupillen 1 Roka 1 11.30 uur aanwezig zijn op Hogsakker» Aanvang; 12.00 uur. Swift 4 - Aspiranten 2 Vertrok per auto 11.15 uur; Aanvang; 12.00 uur. K.C.H.B. 1 - Aspiranten 1 13.15 uur; 14.00 uur

Castenrays dorpsblad De Schans | 1978 | | pagina 3