X. L.R.V. DJ EENDRACHT Uitslagen concours t.. Meterik Het achttal behaalde de 3e plaats Met de individuele dressuur behaalde Jan Lucassen on Pierre Strijbos een 4e plaats. liet pony-kamp 11 - 12 augustus 1978 17e vertrokken vrijdagochtend rond half elf vanuit het oefenterrein. Via Klein Oirlo, Tienray gingen we naar de Swclgsc Bossen. Waar we na een tijdje door hot bos hadden gereden onze lunch konden besteden. Toen we klaar waren gingen we verder. Eindelijk kwamen we op de plaats van bestemming aan. Do slaapzakken werden uitgelegd en de luchtbedden opgepompt. Rond. zes uur gingen we naar het dorp om onze magen te vullen. Daarna gingen we naar de Supermarkt* om inkopen te doen. Toen we terug kwamen gingen we op het oefenterrein van Lottum voetballen. Rond 9 uur gingen we weer naar binnen en hadden we een gezellig samenzijn onder elkaar. De volgende morgen mochten we uitslapen tot zeven uur (een paar langslapers sliepen tot 8 uur). Ongeveer negen uur gingen we eten. Na een kleine wandeling ging ieder doen en laten waar ie zin in had. Na de lunch kwamen ze onze bagage weer ophalen en half drie waren we weer weg. Deze keer pakten we de kortste weg naar huis. In een uur waren we wec-r thuis. Alles bij elkaar was het een leuk maar kort pony-kamp. Een pony-ruiter. Te koop gevraagd oude en jonge konijnen duiver- Tel. 04789 197'+ DORPSKALJN DER 19 aug. L.R.V. - oud ijzer actie 21 aug. S.V.C. jeugdleidersvorg. 22 aug. Fanfare - bestuursverg. 23 aug. Kleuterschool - ouderavond. VÏÏRSCHUYTENS STOMERIJEN Voor het opihalen van uw stoomgood e. verstelwerk komen wij iedere maandagmiddag langs. Hebt u iets mee te genen, zet dan even het kaartje voor het raam of bel 04789 - 197^ V/ij danken u voor uw medewerking M.C. Hendriks - Boeren Swolgen. TE D n P Damosbromfiuts met helm H. Verstoegen Lnllebeukuiey 31 A

Castenrays dorpsblad De Schans | 1978 | | pagina 6