FANFARE "DORPSKLANK" Dinsdag 22 aug.: Bestuursvergadering bij J. Strijbos. Aanvang 20o00 uur. Agenda: 1. Opening; 2. Notulen; 3- Financieel verslag A. Najaarsconcert; 5» Aanmelding nieuwe leden 6. Herziening honorarium dirigent 7. Mededelingen; 8. Rondvraag; 9= Sluiting Volgende week starten weer de individuele repetities. Houdt u stipt aan de aanvangstijden. Hebt u interesse om musicerend lid te worden van onze Fanfare? Meldt u dan aan bij P. Mennen (tel. 215) of J. Strijbos (tel. 677Per 1 jan. 1979 beginnen weer de nèèuwe opleidingen. - Oefen dagelijks 3 kwartier tot 1 uu»i - Denk aan het onderhoud van het instrument! - Bezoek zo mogelijk elke repetitie! II.B.S. DE BATAVIEREN Uitslag D.V.S. 1e zestallen: trofee verschoten op zaterdag 12 aug. 1De Batavieren Castenray 2. Diana Venray 3. St. Hubertus Merselo A. Ons genoegen Ysselsteyn 5. St. Sebastiaan Heide 6. Ons Genoegen America 7. De Waldschutters Ven-Zelderheide 8. Rare Schutteré Overloon 9. St. Joris Leunen 10. Schutroe Horst 11. Willem Teil Oirlo 12. 't Trefpunt Tiennay 1. St. Joris 2 Leunen 2. De Waldschutters 2 Ven Zelderheide 3. Schutroe Horst 7. Batavieren 2 Castenray Zoals u ziet heeft hot 1e zestal de D.V.S. trofee gewonnen. Door dit resultaat is de trofee thans definitief in het bezit van de Batavieren Deze wedstrijd werd verschoten over het gemiddelde van de Bondswedstrijden. Zaterdag 19 aug. wedstrijd Batavieren - E.H.S. Vonlo met als inzet de H, Cremers trofee die- 2 maal door de Batavieren werd gewonnen en 1 maal door E.H.S. Wie de trofee 3 maal gewonnen heeft is definitief winnaar van de trofee. 2e zestallen: M. Smulders H. Kleeven G. Kunen Ant. Drabbels G. Cremers II. V/eijs Jos Weijs haria Cremers Martha Cremers J< H. B. G. P. Peeters Cremers Emonts vKuyck Emonts P. Smulders Fr. Weijs P. Kuypers G. Weijs Ant. Kuyperf J. Arts Al. Kuypers P. Weijs V/. Brouwers P. Reijnders Henny Cremers Leon Weijs G. Kuypers P. Heidens Aanvang 16.00 uur Aanvang 19,00 uur.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1978 | | pagina 5