z1 L.V.B. Sportclub Onze sportleidsterDorothe van Daal, trouwt 7 juli a.s. Degenen die willon gaan n-aar de receptie, komen om half 7 bij van Rhee. Van daar uit gaan wc samen naar Venray. I.v.m. de vakantie is er in de maanden juli en augustus geen sporten. We beginnen weer in september; dan met een nieuwe sportleidster. Dorothe stopt er mee, i.v.m. haar huwelijk. Het bestuur wenst alle een prettige vakantie toe. THEO MARCELLIS en DOROTHE VAN DAnL gaan trouwen op vrijdag 7 juli a.s. om 13.30 uur op het stadhuis te Venray, waarna om 1A.00 uur de H. Mis zal plaatsvinden in de kapel van het St. Jozefklooster Ons dagadres is: zaal "In den Engel" te Venray, waar u ons tussen 18.30 en 20.00 uur kunt feliciteren, Correspondentieadres Van Daal, Overloonseweg 13, Venray L.V.B. vervolg Bij droog weer gaan we a.s. dinsdag A juli een middag uit met de kinderen naar het Elfenmeer in Herkenbosch, waar een bootvijver, zwembad en speeltuin is. We vertrekken om 13.00 uur bij de kerk en zijn tussen half 8 on 8 uur weer thuis. Uiterlijk opgeven tot zondag middag vanwege de bus(sen)De onkosten bedragen 10,- voor de groten en 6,- voor kinderen; entree inbegrepen. Gaarne bij opgave voldoen, voor u een kleinigheid, voor ons een groot gemak. De fietstocht is letterlijk en figuurlijk in het water gevallen. We geven echter de noed niet op en in de 2e week van augustus wagen we nog een kans en hopen dat het dan beter is. Voor al Uw dak- zink lood-werkzaamheden Dakdekkersbedrijf J. 't JONG Vari Göghstraat 22, Horst Telefoon OA709 - A107

Castenrays dorpsblad De Schans | 1978 | | pagina 3