zi Vervolg kleuterschool Ieder jaar moet al het speelmateriaal een goede beurt krijgen. Evenals vorig jaar zou ik ook nu weer graag uw hulp daarbij willen inschakelen. Het is de bedoeling, dat uw kind op maandag 19 juni een plastic zak rpee naar school brengtIn de zak komt dan nog oen zak van school waarin het materiaal zit. Thuis wast u samen het materiaal af en uw kind brengt het weer mee naar school, waar het weer nieuw materiaal krijgt om af te wassen tot alles schoon is. Mocht u om een of andere reden niot mee kunnen helpen, dan graag een briefje hierover. Alvast hartelijk dank voor de hulp- I.v.m. poets- en opruimwoken, kunnen do ouders dinsdag 20 en 27 juni niot meer op school komen kijken. De "open dagen1' werden druk bezocht; hartelijk bedankt voor de getoonde belangstelling. Denkt u er nog aan dat er 16 juni geen school is i.v.n. schoolreis basisschool. De leerkrachten feliciteren de meisjes van de Jeugdviordaagse met de behaalde prestatie. Proficiat. MEDEDELING PROVINCIE Binnen afzienbare tijd zal het 2e rijwielpad Venray - Horst worden aan gelegd. Momenteel is men bezig alles in kaart te brengen. Het is de bedoeling dat ra de vakanties do inwoners langs de Hox'sterweg bezocht zullen worden waar hen öe nodige toelichtingen verstrekt zullen worden zoals grondaankopen e.d. De Provincie doet een vriendelijk verzoek aan u allen om hieraan alle medewerking te willen verlenen. Dorpsraad L.V.B. We zijn van plan om op naandag 26 juni a.s. een fietstocht te organi serend Omdat de asperges-drukte dan achter ons ligt hopen wc dat er voel leder mot ons mee fietsen. Wij vertrekken om 13.30 uur bij de kerk in de richting Broekhuizenvorst alv/aar we ons door de heer Bouten laten voorlichten over antiek. Om ongeveer 17.00 - 17.30 uur zijn we dan weer thuis. We hopen op goed weer. MEDEDELING VEREHIGING HET GROENE KRUI! VLM"AY In de maand september 197-3 zal er wederom een af slankcursus worden go- geven. Aantal deelnemers c.q. deelneemsters: 20 Duur van de cursus 17 weken. De kosten hiervoor bedragen: Voor kruisleden 70,- Voor niet-kruisleden 70,- verhoogd met het plaatselijk contributie bedrag van 31,50. Beiden inclusief het boekje "samen afslanken". Eenieder dient in het bezit te zijn van een verwijsbriefje van zijn of haar huisarts. Opgave voor deze cursus, liefst vóór 1.5 juli 197° bij het Groene Kruis Venray, telefoon OI780 - 1269. Voor al Uw dak- zink- en lood-werkzaamheden DAKDEKKERSBEDRIJF J. 't JONG VarT Goghstraat 22, Horst Telefoon 01709 - li07

Castenrays dorpsblad De Schans | 1978 | | pagina 2