TE KOOP Kreidler Florett hola izrst S.J.W.C. Bert Druggen Lollebeekweg 26. Tijdverdrijvers A.s. zaterdag en zondag tijdverdrijven. Zaterdag 17 juni a.s. Discobal m.m.v. Peacemakers Doeweek Ook dit jaar hebben we weer een doeweek. We hebben net als vorig j ar weer veel besproken en uitgezocht en we zijn tot het volgende programma gekomen Sportdag - individueel en met groepen We fietsen 50 km via een speurtocht weg. Dan blijven we vernachten op een boerderij, waar we 's avonds ook nog een kampvuur hebben. We fietsen terug naar Castenray dcor mooie bossen. Uitstapje met de bus naar de Beekse Bergen, waar misschien ook hot Safaripark wordt bezocht. s Middags gaan we do zaal versieren en 's avonds is er dansen met eigen discotheek. Er is ook weer een verrassing, maar nu geen barbecue. Ook de ouders zijn weer uitgenodigd op deze avond. Er wordt ook net als vorig jaar door elke groep een stukje voorgedragen. Tot zover hot programma. Zaterdag 2k juni is er een bespreking over de doeweek waar nadere details uitgelegd worden zoals thema. Willen alle leden, ook cle Pumpy's, die meedoen aan de doeweek zich opgevc- voor 18 janssen bij M. Janssen per telefoon 520 - onderstaandstrookje of op het discobal. Ook dit jaar vragen we weer een bijdrage om de onkosten een beetje te dekken, Deze bedraagt 15,- per deelnemer. Wil iedereen dit voldoen op 2h juni. Zk juni is ook de laatste avond voor de vakantie. 21.50 uur muziek en de bespreking Maandag Dinsdag; Woensdag: Donderdag; Vrijdag: Avonds is er tot K.J.3. - Do Jeagdvierdaagse is ook weer begonnen. We hebben er al een dagje opzitten. Zondag om 16.^5 uur begint het défilé. Wij verwachten alle ouders met bloemen om de meisjes te verwelkomen. We hopen op good weer en vensen de meisjes veel succes. De opbrengst van de collecte van het Dode Kruis was 396,- ÏJjjmens hot rode kruis hartelijk dank. Voor al uw dak- zink- en loodwerkza.amheden Dakdekkersbedrijf J. 't Jong Van Goghstraat 22, Horst Telefoon 0^709 - 'H07

Castenrays dorpsblad De Schans | 1978 | | pagina 2