"TIJDVERDBIJVnnS" Langs deze weg willen wij onze chauffeurs van zeterdag j.l. hartelijk bedanken voor de spontane medewerking zodat we met 62 tijdverdrijvers binnen de kortste keren in Lottum konden arriveren. Nogmaals allemaal bedankt Morgen, zaterdag 3 juni kienen, alleen voor onze leden. Er zijn mooie prijsjes te winnen. In de pauze muziek o.l.v. de D.J.'s Zondag A juni tijdverdrijven. Aan de beurt voor leiding: mevr. Seijkens- Wismans en mevr. Janssen-Volienberg, KI. Oirlo De tijdverdrijverc wensen de deelnemers aan de Jeugdvierdaagso veel succes toe. H.B.S. DE BATAVIEREN Zaterdag 3 juni en zondag A juni a.s. distrikt korpskampioenschappen Deze worden verschoten op het schietterrein. Zaterdag 3 juni Fr. VJeijs P. Kuypers G. Weijs AntKuypers Al. Kuypers K. Smulders J II Vertrek G. Kunen AntDrabbels P. Reijnders G. Cremers Arts Kleeven 13 ">5 uur Zondag_h_juni B. Emonts Henny Cremers P. Heidens H. Weijs W. Brouwers Maria Cremers Leon V/eijs J. Peeters G. Kuypers Martha Cremers H. Cremers P. Emonts G. v. Kuyck Vertrek 13«15 uur P.S. Als de wedstrijden óp het schietterrein niet door gaan, dan zullen deze binnen worden verschoten en wel in Overloon. Dan zijn de schiet- beurten als volgt: zaterdag 3 juni om 10.00 uur en om 16.30 uur, maar dan komen de schutters dit nog te weten. Zaterdag 10 juni onderlinge wedstrijd, met het nodige, bier DORPSK.ILENDER 3 juni A juni A juni 11 juni 16 juni 17 juni 26 juni 29 juni 1 juli 3 juli A juli 11 t/m 1A juli 31 juli t/m A 11 aug. augustus S.J.W.C. - kienen voor de leden H. Vormsel S.V.C. - Toernooi IJsselsteijn 1e elftal S.V.C. - Toernooi Leunen (E) Schoolreis Lagere School S.V.C. - Polio-finale Wanssum (B) L.V.B. - fietstocht S.V.C. - bestuursvergadering Fanfare - Aspergesbal S.V.C. - jeugdlc-idersvergadering L.V.B. - uitstapje met kinderen Jeugdwielerronde S.J.W.C. - Doeweek S.V.C. - alg. ledenvergadering

Castenrays dorpsblad De Schans | 1978 | | pagina 3