Vervolg; S.-JVW.C. Tijdverdrijvers Morgen, zaterdag 27 mei, gaan we naar J.O.L. in Lottum. We vertrekken direct na de H. Mis met auto's. We worden als hun gasten uitgenodigd êamen met J.U.M. uit Merselo en K.J.B. uit Evertsoord. Ook h-t bestuur van onze vereniging wordt verwacht evenals de leidsters van de K.J.B. De entree is gratis; tevens krijgen we 1 consumptie gratis, t'e hopen op een grote deelname. De gehele avond wordt geleid door de discotheek van J.O.L. "Explosion". De avond cindigd om 23.00 uur waarna we weer met auto's huiswaarts keren. Ve wensen iedereen alvast veel plezier. A.s. zondag 'tijdverdrijven o.l.v. mevr. Steeghs-Houben en mevr. Donders-Wilms S.j.w.c. Wij zoeken a.s. zaterdag 27 mei mensen die ons naar Lottum kunnen taxiën en 8-avonds weer kunnen ophalc-n. We willen meteen na de H. Mis vertrekken en om 23=00 uur woer naar Castenray teruggebracht worden. Gaarne even doorgeven bij T. Tacken tel. 2^9 Vanaf vrijdag 18.00 uur gaan wij ruimen wegens plaats gebrek: div. soorten/maten/restanten en grote partijen GRINDTÉGELS SN BETONTEGELS Verkoopadres: Deurneseweg 58, Venray tel. OA78O - 4961 Kleine partijen voor eigen vervoer zorgen s.v.p. Verkooptijden: Werkdagen vanaf it.OO - 20.00 uur Zaterdag: vanaf 9=00 - 16.00 uur FANFi lRE DORPSKL- - NK Dinsdag 30 mei: Bestuursvergadering bij P. Kuypers. Aanvang 20.00 uur Woensdag 31 mei: Geen repetitie bij H. van Rhee, i.v.m. Gemeente raadsverkiezingen. We repeteren deze woensdag in het Gemeenschapshuis Wie- wil één keer per week tijdens het aspergesseizoen helpen bij het ophalen van de aspergesondereinden. Het vergt niet veel tijd (van 20.00 - 21.00 uur) en vele handen naken licht werk. Aanmeldingen gaarne bij J. Strijbos». (tol. 677). Contributie niet-musicerende leden 25,- per jaar Gaarne te voldoen voor 1 juni a.s. bij penningmeester P. Emonts, Horstörweg i+3'"1 of over te maken op rek.nr. 13.87-06.158 Rabobank Oirlo t.n.v. Fanfare "Dorpsklank" Castenray onder vermelding van Contributie 1978. J v.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1978 | | pagina 2