FANFARE "BORPSKLANK" Contributie Op de onlangs gehouden Algemene Ledenvergadering zijn, behalve de Ststuten en het Huishoudelijk Reglement, ook de ledencontributies vastgesteld, husi- cerende leden beneden 16 jaar (junioren) gaan 5^,- per jaar betalen. Musicerende leden boven 16 jaar betalen 100,- per jaar. Bij meerdere musicerende leden boven 16 jaar uit hetzelfde gezin betaalt de eerste 100, de tweede 75i~ de- derde en verdere leden 50,-. Voor junioren uit het zelfde gezin gelden geen speciale reducties meer. Alle musicerende leden hebben hun opleidingskosten over 1978 voldaan t/m aug. Over de maanden sept, t/m dec. betalen senioren nog 33j- en junioren nog f 16,50 aan contributie. Dit bedrag hoeft pas per 15 aug. 78 voldaan te worden. Nict-musicerende leden betaler, jaarlijks 25,- aan contiibutie. Mogen we u vriendelijk verzoeken dit bedrag voor 1 juni 78 over te maken op rek.nr. 13.87.06.153 Rabobank Oirlo t.n.v. Fanfare Dorpsklank Gastenray en onder vermelding van Contributie 1978, of dit bedrag rechtstreeks te vol doen bij de penningmeester P. Emonts, Horsterweg '+3oCastenray. Bij voor baat dank voor uw welwillende medewerking. Aanmeldingsformulieren Daar onze Statuten eisen dat aanmeldingen voor do Fanfare schriftelijk moeten gebeuren, zal ieder lid op korte termijn een aanmeldingsformulier ontvangen. Lever dit na invulling even in bij P. Mennen of J. Strijbos en u hebt aan deze verplichting voldaan en wij beschikken dan tevens over de nodige per soonlijke gegevens. Wilt u nog lid worden van onze Fanfare, hetzij musicerend of niet-musi cerend, bel dan even 215 of 677 en wij zorgen dat u een aanmeldingsformu lier o ntvangt Volledige rechtsbevoegdheid Onze vereniging is momenteel in het bezit van volledige rechtsbevoegdheid daar de Statuten die voldoen aan de eisen van de nieuwe wet op hot vereni gingsrecht in een notariële akte zijn opgenomen. De akte is gepasseerd op dinsdag 16 mei j.l. Volgons het oude recht on men volstaan met Koninklijke goedkeuring. Op korte termijn zal ook inschrijving' volgen in het vereni- gingsresgicter welk gehouden wordt door de Ko-tm.-r van Koophandel en Fabrieken Elke vereniging met volledige rechtsbevoegdheid moet zich nl. volgens de nieuwe wet vóór 26 juli 1979 laten inschrijven in dit register. Misschien een tip voor Castenraysé verenigingen die hiervan nog geen weet hadden. Laat men deze inschrijving na, dan vervalt de rechtsbevoegdheid en zijn de bestuursleden hoofdelijk aansprakelijk voor verplichtingen die zij, voor do vereniging aangaan. Music<-rende leden attentie! 5 IJ Op dinsdag 16 mei was onze dirigent de heer Jan Dartels jarig. Op de ge zamenlijke repetitie van vanavond willen, we hem op onzo eigen wijze feli citeren, door het spelen van een "Lang zal hij leven". Om hem te verrassen spelen we dit meteen aan het begin van dé repetitie in plaats van het muziekstuk, dat hij opdraagt te spelen. Leg de betreffende bladmuziek zo onopvallend mogelijk tussen de andere muziekstukken op de lessenaar. Het teken van beginnen g eft hij uiteraard zelf aan. Namens de vereniging zal hem daarna oen kleinigheid worden aangeboden. - Zorg altijd minstens 5 fin. voor aanvang op de repetitie aanwezig te zijn - Vergeet ook in de zomertijd niet de dagelijkse thuisrepetitie Peeltoernooi Zaterdag 20 mei en zondag 21 mei vindt in Merselo het jaarlijkse Peel toernooi plaats. 21 Fanfares en harmonieën uit de Poolstreek zullen in de- feesttent bij de kerk in Merselo hun kunnen demonstreren. Voor onze leden een mooie gelegenheid or nog eens fanfaremuziek van hoog gehalte te be luisteren. Aanvang zaterdag 17,00 uur en zondag 16.00 uur.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1978 | | pagina 9