JAARVERGADERING GROENE KRUIS VENRAY Dinsdag na Pinksteren - 1b mei - houdt de Ver» Het Groene Kruis Venray de jaarlijkse- algemene vergadering om 20.00 uur in de foyer van de schouw burg. Behalve de- gebruikelijke jaarstukken vermeldt de agenda - een in leiding door de heer J. Wiezer, Neuroloog aan het ziekenhuis te Venray, die zal spreken over "Neurologie". Na cle inleiding bestaat er gelegenheid tot het stellen van vragen. Gezien het belang van de inleiding verwacht het bestuur een behoorlijke opkomst. Immers de neurologie is eer. onderdeel van de medische wetenschap, waarmee veel mensen op -een of andere wijze te maken hebben of krijgen en juist daarom is het nuttig enig inzicht te krijgen in deze materie. Vanuit zijn ervaring zal de heer Wiezer een positieve bijdrage kunnen leveren in het inzicht op dit terrein. De bijeenkomst is evenzeer van groot belang vanwege de vele ontwikkelingen op het gebied van het Kruiswerk, welke zowel medisch als materieel gaande zijn en wil men het bestuur hiervoor niet alleen de verantwoordelijkheid laten dragen, zal het gewenst zijn, dat zoveel mogelijk leden de vergadering bezoeken. Bij deze ontwikkelingen kan men denken aan regionalisatie, van de gezondheidszorg, de financiering via de algemene wet bijzondere ziekte kosten, de financiering van het Kruiswerk, bouw van wijkcentra, b.v. op het Brukske enz. Het geheel kan met aller medewerking voldoende stof opleveren voor een zinnige discussie, teneinde ook zo, vanuit de basis, voldoende inbreng te hehben in de besluitvorming op dc- diverse niveaux. FANFARE "DORPSKLANK" Vanavond gezamenlijke repetitie van 19«30 - 20.30 uur. Zorg voor tijdige aanwezigheid. Alle musicerende en niet-musicerende leden, die meegeholpen hebben met oberen tijdens de receptie van de voetbalvereniging, van harte bedankt voor jullie bereidwillige bijdrage aan het welslagen van deze avond. Aspergesondereinden-actie Evenals vorig jaar zullen ook dit jaar de aspergesondereinden door Fanfare leden worden opgehaald bij telers, die ze zelf toch niet aan de veiling leveren. Enkele namen van telers zijn reeds bij P» Steeghs (tel. 587) bekend. Held hen a.u.b. even als ook u de ondereinden op de vuilnisbelt had willen deponeren. Fanfare-leden die willen helpen'bij het ophalen, worden vriendelijk ver zocht even contact op te nemen met J» Strijbos (tel. 6?7) H.B.S. DE BATAVIEREN Uitslag 2e Bondswedstrijd geschoten to America 1e zestal 1282 p. Hoogste schutter P. Kuypers 220 p. 2e zestal 1223 P° H. Wc-ijs 208 p. 3e zestal 1165 p. G. Weijs 198 p. 'fe zestal 1069 p. Al. Kuypers 191 p. 5e zestai lfl4 p. G. v. Kuyck 159 p. De 3e Bondswedstrijd op zaterdag 20 mei en zondag 21 mei verschoten te Overlocn (binnen) De Batavieren schieten op zaterdag 20 mc-i en wel met A zestallen om l'+.OO uur en een zestal om 18.00 uur. Schutters, op de laatst gehouden, kringvergadering, maandag 8 mei j.l», zijn er enkele punten naar voren gebracht door het kringbestuuraangaande het onbehoorlijk gedrag en wangedrag van enkele schutters in het distrikt tijdens de Bondswedstrijden tegen de scheidsrechters of tegen een der bestuursleden van hc-t distrikt of het plegen van handelingen of het doen van uitspraken waardoor andere schutters in hun deelname aan de wedstrijd kunnen worden gehinderd.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1978 | | pagina 3