V N.U.I.H. - CDC Op zaterdag 20 mei a.s. organiseert cie 'Jorkgroep Homofilie Uenray de manifes tatie Uenray Tolorant. Deze hele dag zal er aandacht ujorden besteed aan het onderwerp homosexualiteit en de aktiuiteiton uan de werkgroep. In de Grotostraat zal vanaf 10.00 uur 's morgens oen info-stand staan met aller lei informatie. Om 15.00 uur is.er voor de kinderen(eveneens in de Grotostraat) oen poppenkast voorstelling. In Free lüheelin(Hoenderstraat 10vindon vanaf 13.00 - .19,45 uur verschillende aktiviteiteri plaats zoals, video, film, informatiemarkt van het COC, N.U.S.H. en vrouwenboekhandel "De. Feeks" Om 15.00 uur is or son politiek forum- met als onderwerp"do posistie van minder heden in de Uonrayse samenleving" Om 17.00 uur troodt er een vrouwengroep uit Nijmegen op mot een parodie op "UJie van de drie?". Aansluitend solozanger on gitarist Lao van Agt. De toegang voor- hot middagprogramma is gratis. In de schouwburg zal het slot van de manifestatie plaats vinden(20.00 uur) met o.a. video, film infostands, Proloo met dc proefuktie:"vrouwen, als het aan ons ligt" en als sluitstuk het optreden van kabaretgroep"De Aardige Jongens".Verder is er muziek en gelegenheid tot dansen tot 02.00 uur. De toegang voor deze avond bedraagt 6, Kaarten verkrijgbaar door atof.ting op rek. 17.39,00.534 van de Rabo-bank Uenray t.n.v. COC. Inlichtingen; Kruisstraat 0 ta Uenray - tol. 04700 - 5197/2328. Hier zijn ook kaarton en programmaboekjos verkrijgbaar. GELEZEN IN DE KNUPPEL UAN 9CPTCIT ER 1949 Casei's nijs; - Door smid van Kuijk uit Castenray is oon aardappelrooier uitgevonden die de aard appels ook opraapt. Na enkclu proofnemingen beantwoordt de machine aan haar doel, zodat de boeren in Castenray zich geen vuile vingers moor behoeven te maken. Het paard van lïl.Emonts wilde met zijn poot proberen of hot prikkeldraad ook sterk was. Een flinke wonde aan zijn poot en eon paar weken rust was het resultaat. De kanalisatie van de beek begint al op to schieten. Twee vissenweningenzijn al gereed. Nu nog do kwestie, wanner komen de vissers,, wanneer de vissen en dan nog het water. Dan zijn we weor don hole stap in do goederichting. ffl. Arts heeft zijn huis ook opgebouwd en hut oudo dak vervangen door eon niouw, waardoor het een veol mooier aanzien hooft gekregen. Toen Herman Dinghs zich naar hot veld bogaf kwam hij tot dê onaangename ontdek king, dat zijn rund niet ir orde was. Eonige uren later was het dood.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1978 | | pagina 10