PAROCHIE-NIEUWS Zesde zondag van Pasen Misdienaars: Eric Thielc-n - Runj Duykers Hoogmis Zaterdag Zondag: haandag Dinsdag: Woensdag: Donderdag: Vrijdag: Zaterdag: V.C.F. Saweco v.d. L.L.T.B. Sluiting kantoor en magazijn I.v.m. de viering van Koninginnedag op maandag 1 mei en Hemelvaartaag op donderdag 4 mei a.s. zullen ons kantoor en magazijn gesloten zijn. Ook de bedrijven van Landbouwbelang zijn beide dagen gesloten. Mogen wij u vriendelijk verzoeken hiermede rekening te houden, vooral met het bestellen van uw buikvoeders. Bij voorbaat dank voor uw mede werking. Vóór het afhalen van bedrijfsgoederen is Landbouwbelang Sévenuffl vanaf heden slechts 3 halve dagen opengesteld» En wel op maandag, woensdag en vrijdag n.m. van 13.00 tot 16.30 uur. Op het onderdelenmagazijn kunt u dagelijks terecht. Op donderdag 11 mei a.s. is er weer zitdag van de Sociaal-Economische Dienst v.d. L.L.T.3. Deze vindt plaats van 13«30 tot 15«30 uur in ons kantoor te Oirlo. L.R.V. DE EELDRACHT Op de kringwedstrijd te Venray werd door onze ponyruiters deel genomen met als resultaat: geslaagd voor dressuur Diny Friezen. Bij het springe wist Wiel Friezen in de B cat. de eerste prijs te behalen en Anita Seijkens bij de D de zesde. Tevens behaalde zij de 2e prijs bij de ind. dressuur. 30 April is op het terrein var. de Kasteclse Bossen te Horst een ponyconcours georganiseerd door de afd. Melderslo. Het eerste viertal van de grote ruiters wist op de kringwedstrijd te Venray de 2e prijs te behalen en If. Classens de bij de ind. dressuur Will Janssen legde met succes de dressuurp>roef af, dus geslaagd voor dressuurruiter Attentie voor de ruiters en amazones Willen de ruiters en amazones, ook die van de ponyclub, de uniformen die zij niet meer nodig hebben, bezorgen bij hun commandant G. Luykx of P. Jenniskens. Dit is noodzakelijk om te weten wat er nog precies is en waar het zich bevindt. William Steeghs - Jan Vollenberg C-aro Versteegon - Pene Rambags 19.00 uur Martin Dinghs v.w. Onderl. Paardenyerz. 8.00 uur jrd. Engelbert imonts-Geurts 10.00 uur Josephina Seykens-Collin Feest St. Jozef Arbeider 8.00 uur overl. fam. Duykers-Reyntjes 8.00 uur overl. fam. v. Dijck 8.00 uur Gezinsmis int. offeraars 19.00 uur Jan Swinkels Hemelvaart v.d. Heer 8.00 uur fam. v.d. Sterren-Jenniskens 10.00 uur Geert Classens EErste Vrijdag: H. Hart 8.00 uur Martin Dinghs v.w. vrienden 19.00 uur Uit dankbaarheid (W).

Castenrays dorpsblad De Schans | 1978 | | pagina 2