S.J.W. CASTENKAY In de ontstane vacatures in het Stichtingsbestuur wegens huwelijk van Ans Cremers en Gert Versteegc-n, is inmiddels voorzien in de personen van Maria Cremers en Nel Janssen. Het bestuur is thans als volgt samengesteld: Voorzitster: mevr- To Geerets Secr./Penn.m.dhr Henk Classens Leden: mevr» Truus Tacken, mevrNel Janssen Ien Kunen en Maria Cremers. K.J.B. Rakkers: club op maandag 2!4 april van half 7 tot half 9 Poetsbeurt: Lisette van Rhee en Astrid Vollenberg. Op 1A mei a.s. is weer de jaarlijkse sportdag in Leunen. Voor do meisjes die meedoen aan de sportdag is er oefenen op woensdag 26 april van 18.30 tot 20.00 uur op het oude voetbalveld Ook degenen die niet meedoen, kunnen mee-oefenen. De kindermarkt van afgelopen zondag was een succes. Wij bedanken de kopers en verkopers, olie medewerkers en belangstellenden. damt door het raden van De fam. Luykcx heeft de prijs, een fraaie de kauwgumballetjes in de fles, gewonnen. Het waren er 2297° Het door dhr. Luyckx geraden aantal was 2300 en zijn hiermee er het dichtste bij Zaterdag en zondag filmavonden. Zaterdag voor leden "tijdverdrijvers", ..anvang 20.00 uur; duur 2-jr uur Zondag voor de geheld jeugd. Aanvrr.g 17.30 uur; duur 1-3- uur. Beide avonden entree ƒ1,- Zondag diredt na de film algemene vergadering voor de tijdvcrdrijvers. We gaan het jeudbestuur weer aanvullen met 2 leden. Langs deze weg zeggen we Gerti - May - Péter en Henk nog hartelijk dank namens het bestuur en leden vun du tijdverdrijvers. Zondag is er voor de rest van de uv nd "tijdverdrijven" o.l.v. d.j. Leiding: mevr. Marly Wismans en mevr. Cremers, Horsterweg 23 '4 mei Hemelvaartsdag houden we een avond cadeautjes maken o.a. voor Moederdag. Dhr. P. Duikers zal voor die tijd enkele mooie dingen latc-n zien, die we kunnen maken. Mevr. Wisrnans zal ook verschillende voor beelden laten zien, zodat we een gezellige en leerzame avond zullen hebben. We vragen nu alvast te sparen: lege medicijnenpotjes (plastic met dekseltje) sigarenkistjes hout, hoog of laag). Bloemonactie 12 mei houden we weer een huis aan huis verkoop van snij- en tuin- bloemen, o.a. geraniums en begonia's. U kunt vanaf heden al uw bloemen bestellen, dan weet u zeker dat u ze op tijd thuis krijgt. Opgave bij het bestuur. Wij zijn blij U te mogen laten weten j\ dat v/ij eer zoon en broertje hebben gekregen1 We noemen hem /ƒ- PI ETER - JnN broertje van Lisc-ttc, Jolanda, Rianne yj zoontje van G. Luykx Q-'jiP, R. Luykx - Maes G V-1 1A april 1978 Hcrsterweg V9811 /n'u Castenrav.ij

Castenrays dorpsblad De Schans | 1978 | | pagina 2