9— H.B.3. DB BATAVIEREN Zaterdag 15 april wedstrijd Batavieren - Indianen Konigslust. Nederlaag- tournooi P. Kuypers H. Weijs Anto Drabbels G. Kunen O» Kuypers Ho Kleoven Jos Weijs iïenny Cremers Maria Cremers Po Heidens Go Vo Kuyck Ho Cremers Martha Cremers Deze schutters schieten om 16.30 uur Fr, Weijs J. Arts O. Weijs Ant. Kuypers Al. Kuypers M= Smulders Wo Brouwers Leon Weijs Po Reijnders 3 o Emonts Co Cremers Jo Poeiers P. Emonts Déze schutters schieten om 19o00 uur F/iNFcDE DORPGKLANX Dinsdag 25 april: Algemene ledenvergadering bij H. van Rhee. Aanvang 2O0OO uur. Agenda: 1Opening 2. Notulen 3- Vaststelling Statuten en- Huishoudelijk 'Reglement 4. Aanvraag lidmaatschap R.K. Limb. Bond Vo Muziekgezelschappen 5. Benoeming voorzitter door de leden 60 Contributiovoorstel 7o Financieel verslag 80 Aanstelling kascontrolecommissie 1978 9o Mededelingen 10. Rondvraag 11o Sluiting De toestuur sleden worden vfzocht 0111 19.00 uur aanwezig te zijn. Zaterdag 15 april Dansavond Morgenavond is er in het Gemeenschapshuis weer een dansavond t.b.v. onze Fanfare. Af en toe hoor je weieens zeggen, dat er teveel dansavonden in Castenray georganiseerd worden. Anderen echter vinden, dat het veel frequenter zou moeten gebeuren. Feit is, dat de laatste dansavond (4 maart jol.) wat bezoekers betrof geen succes was. Hiervoor waren echter enkele duidelijk aanwijsbare oorzaken te vinden, o.a. te elfder ure vastgesteld en daardoor te laat gepubliceerd en verder de wedstrijd P.S.V. - V.V.V. die ook uit Castenray nog wat bezoekers trok. Financieel leverde deze avond echter toch nog een ruim batig saldo op, zodat het niet helemaal een flop word. Wat ons betreft is het morgen do laatste avond tot na het aspergesseizoen. Dan willen we weer het succesvolle "nspergesbal" van vorig jaar herhalen, waarvan we een jaarlijkse traditiè willen maken op de zaterdag na het sluiten van hot aspergesseizoen. In verband met de halve finales van de WK voetbal is het dit jaar 1 week later en wel op zaterdag 1 juli. Uiteraard zijn deze dansavonden bedoeld om de kas te spekken, maar niet alléén daarvoor. We kunnen het ook zien als een service aan degenen die graag dansen en bijna wekelijks naar elders moeten. Natuurlijk, is het prettig, wanneer de zaal gezellig bezet is, maar nog prettiger is het, wanneer de mensen iets vroeger komen. Laten we eens afstappen van de gewoonte om pas rond half 11 - 11 uur naar de zaal te trekken. De jeugd in de leeftijd van de tijdverdrijvers willen we van harte uit nodigen tot 21.30 uur. Hopelijk zijn daarna al veel danslustigen aan wezig om de gezelligheid voort te zetten. Tot morgen.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1978 | | pagina 9