14,30 uur F, Vervoort 11,30 uur G. Brsnkman 11,30 uur 0-1 0-2 3-1 Om half 1 moesten we bij van Rhoe staan. We waren ongeveer kwart voor 1 daar. We begonnen om 1 uur. Er viel gauw een doel voor Maaskorf, Het was al rust. We kregen bijna allemaal thee. Bijna, want een paar van de Maas- korf haddon van e-nkele de thee omgeggooid en een paar hadden zelf de thee omgegooid. We begonnen weer met de tweede helft. Het duurde niet lang of er viel weer een doel voor Maaskorf en daarna viel er eindelijk een doel voor Castenray. Maar het bleef niet 2 - 1Er viel weer een doel voor Maaskorf. Dat doel van Castenray had Marion gemaakt. We stopten, het was afgelopen. Het was 3-1 voor Maaskorf, maar het was eigenlijk 1-1, want de laatste 2 waren wel verdedigd. Maar joniets aan te doen. Maar die leidster floot voor de eerste ke'erEn we hadden toch goed gespeeld. Lucicnne Weys. Erica 1 - aspiranten 1 We vertrokken om kwart over 1 naar Horst America. Toen we aankwamen was er niemand te zien. Even later kwamen de eersten. Eon kwartier later be gonnen we. In de eerste minuut maakte Meggie Seykens al een doel, o - 1 Een paar minuten voor de rust verdedigde de andere partij met twee Yvonne Classens. Meggie nam een strafworpdie zat. Ka de rust viel er geen doel punt meer, dus bleef het 0-2 voor Castenray. Meggie Seykens Wittènhorst 6 - aspiranten 2 We moesten om 12.15 uur bij de kerk zijn, want dan zouden we met de fiets naar Horst gaan. Pia moest fluiten. De 1e helft begon. Na ongeveer 12 minuten viel er een doelpunt. Eindelijk eens een voor ons. Ineke had hem gemaakt. Voor de rust viel er geen doelpunt meer. Onder de rust zei Ria dat we het beter deden dan anders. Na de rust viel er ook geen doel punt meerWe waren erg blij, want nu hadden we eens een keer gewonnen. Se kregen er twee puntjes bij. Wilma v.ö. Ven. Vervolg S.V. Castenray Programma zondan 16 aprils Castenray 1 - Bruqhusia 1 Castenray 2 is vrij. Castenray 3 - Hegalsom 5 Castenray 4 - R.K.L.V.V. 4 Afd,_Q§m2skorfbal Uitslagen 8 aprils 'ÜJittonhorst 6 - Aspiranten 2 Erica 1 - Aspiranten 1 (ïlaaskorfbal - Pupillen Maaskorf - 3.V. Castenray; Programma zaterdag 15 april 11.00 uur Pupillen - Wittenhorst 10.30 uur aanwezig zijn Heesakker 12.00 uur Aspiranten 2 - Grubben A 11 .30*.aanwezig zijn.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1978 | | pagina 5