S.J.W.C. Tijdverdrijvers Alle medewerkers en kieners hartelijk dank voor de deelname aan de kienavond» Onze kas heeft er nog een aardige ruggesteun aan overgehouden» Vanavond gaan we weer zwemmen in Horst» Vertrek per fiets om 18»00 uur aan de kerk. Onkosten 1,-. Leden van de fanfare kunnen op eigen ge legenheid terug fietsen, zodat ze op tijd op de repetitie kunnen zijn. A.s» zaterdag en zondag tijdverdrijven met de d.j.'s Zondag leiding: Mevr. Versteegen en mevr. Veijs, Horsterweg. 22 23 april filmavonden. K.J.B. Donderdag 13 april a.s» hebben we weer onze [jaarlijkse kienavond; van 19.00 - 21.30 uur. We verwachten dan al onze leden. Wij wensen jullie allemaal een plezierige avond. Maandag 17 april clubavond "Grasklokjes" van 18.30 - 21.00 uur. Poetsbeurt: Berti v.d. Pasch - Ineke v.d. Pasch - Marion Strijbos. Over de kienavond mag Yvonne Classens in 'net logboek schrijven. LANDELIJKE RIJVERENIGING "DE EENDRACHT" Onder grote belangstelling en goede weersomstandigheden is zondag jl. het zomerseizoen 1978 voor de ponyruiters van de kring Horst geopend met een kringwedstrijd te Castcnray. Aan deze wedstrijd werd door 13 afdelingen afdelingen deelgenomen. 375 pony's waren aanwezig, die zich in 19 verschillende ringen bekampten om de hoogste eer. Van onze pony club behaalde Jolanda Luyckx de derde on Wiel Friezen de vijlde prijs» Moge dit voor hen en voor de andere ruiters een aansporing zijn om zo door te gaan of om er nog wat meer aan te doen, zodat er over veertien dagen in Venray meer succes behaald kan worden» Komende zondag 9 april, hebben we weer een kringwedstrijd maar dan voor de grote ruiters. Wij doen ook nu weer een beroep op de leden cm ock hieraan hun medewerking te willen verlenen, zodat ook deze eerste kring wedstrijd voor de grote ruiters een vlot verloop kan hebben. Zaterdagmiddag om een uur het wedstrijdterrein weer in orde maken voor komende zondag. Willen de secretaressen ook dan wwer om 9«^5 uur in de tent aanwezig zijn Zaterdag 15 april is in zaal "In den Engel" te Venray een ruiterbal van de kringen Horst en Venray. nlle leden en ouders van de ponyruiters worden bij deze uitgenodigd. Ook andere belangstellenden zijn van harte welkom. De opbrengst van deze avond wordt besteed aan net hindernis materiaal. De entree is daarom voor dit doel vastgesteld op f 2,50 p.p.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1978 | | pagina 2