VERVOLG S.V. C..ST5NRAY Afdo_Korfbal Zaterdag 25 maart: Alle wedstrijden werden afgelast. Programma zaterdag; 1 april 11.00 Pupillen - Oranje Wit 10.50 uur aanwezig zijn, Heesakker 12.00 uur .spiranten 2 - Wittenhorst 5 11.30 uur aanwezig zijn, Heesakker 13-00 uur Aspiranten 1 - Swift 12.30 uur aanwezig zijn, Heesakker FANFARE) DORPSKL..NK (zie ook pag. 5) Het eerste optreden van cnze eigen dorpsfanfare is acuter de rug en gezien de vele enthousiaste reacties mag het. tot nu toe behaalde resultaat tct grote tevredenheid stemmen van onze gehele gemeenschap. Pr is in een half jaar tijd ontzettend veel bereikt en dit zeker niet in de laatste plaats door de volijverige inzet van cnze dirigent Jan Bartels en onze fanfare leden. Het is nu echter zaak om het enthousiasme, waarmee momenteel wordt gewerkt voort te zetten, tiet name het oefenen thuis mag niet verslappen want ook hier geldt weer: Oefening baart kunst. Daarom willen we er nogmaals op wijzen dat dagelijks 3 kwartier tot 1 uur oefenen beslist noodzakelijk is om vooruit te komen. Het met succes opluisteren van de Hoogmis en de overweldigende belangstelling zullen daarbij zeker een stimulerende uitwerking hebben. We gaan vandaag beginnen met het instuderen van een geheel nieuw muziek stuk, nl. "Around the world" van Kees Vlak. Het is een muzikale trektocht door verschillende landen, waarbij telkens do voor dat land karakteristieke muziek aan de orde komt. Het zal wel enkele maanden gar.n vergen om dit stuk enigszins behoorlijk te kunnen uitvoeren en op de wekelijkse repe titie zal dan ook niemand gemist kunnen worden. Zorg ervoer steeds mins tens 5 minuten voor aanvang aanwezig te zijn. Verder willen we nog vragen cm met het organiseren van verjaardagsfeestjes e.d. zoveel mogelijk rekening te houden met de repetities, zodat verzuim tot een minimum be perkt kan blijven. In deze doen we ook een beroep op verenigingen die fanfareleden tot hun gelederen tellen, om als het kan met de wekelijkse repetitie (vrijdags van 20.0G - 21.15 uur), rekening te houden bij het organiseren van hun aktiviteiten. Bij voorbaat dank. Vrijdag 31 maart: Géén individuele repetitie i.v.m. Paasvakantie. wëï~5ëzaraënïïjkê~repetitie om 20.00 uur in het Gemeenschapshuis. n

Castenrays dorpsblad De Schans | 1978 | | pagina 7