DORPSru. .D Verslag Openbare Dorpsvergadering_28_maart_197§ Tijdens een korte vergadering van de gehele dorpsraad, werden bestuurs verkiezingen gehouden» Dhr. Steeghs en mevr. Wismans-Strijbos waren aan de beurt van aftreden, maar stelden zich weer herkiesbaar. Beiden werden herkozen, waarvan de heer Steeghs weer als voorzitter. 53 Personen waren aanwezig. - De voorzitter van de dorpsraad opende de vergadering - De notulen van de vorige dorpsvergadering -werden voorgelezen en goed gekeurd - Hierna hielden Kerkbestuur en Stichting Gemeenschapshuis hun vergadering. - V/oningbouw Grondaankoop zal op korte termijn rondkomen. Het bestemmingsplan zal medio april ter inzage liggen i.p.v. maart, dit vanwege het feit, dat Ged. Staten nog zijn goedkeuring moet hechten aan het plan, de waningen niet in rijen te bouwen maar afwisselend» De besprekingen tussen fam. üinghs er. gemeente zijn bijna afgerond. Dit plan biedt waarschijnlijk plaats voor 7 woningen, die buiten het bestemmingsplan vallen. De gemeente streeft er naar, de woningen betaal baar te houden voor de autochtonen. Half mei vindt er een gesprek plaats tussen weth. Schols en alle gegadigden voor een woning. Hier wordt ook uitvoerig ingegaan op de voor- en nadelen van huur- en koopwoningen. Wanneer alle betrokkenen op deze avond hun serieuze plannen bekend maken, kan dit mogelijk leiden tot het voldoen aan de vraag naar woningen van dit ogenblik. - Gemeenteraadsverkiezingen Zeer belangrijk er nuttig is, dat Castenray met een eigen kandidaat komt op de kerkdorpenlijst. F.r bestaat een kleine kans, dat deze ook in de gemeenteraad kont. Mocht hij er niet in komen, dan hebben we tóch de kerkdorpenfractie gesteund, die in het verlden erg veel gepleit en klaar gekregen heeft voor Castenray, denk maar eens aan: ruiterterrein, riolering, subsidie fanfare, bestemmingsplan. De vergadering heeft de heer H. Pingen voorgedragen als kandidaat en staat hier volledig achter. Ook de dorpsraad vindt dit een zeer. goede zaak en zal zich hiervoor volkomen gaan inzetten. Dus mensen van Castenray, gaat u ook hier met zijn allen achter staan (we hebben al vaker bewezen, wat we samen kunnen) en stem op Harry Pingen. - Kededc-ling Het werkcomité van de plantsoenendienst gaat bekijken, wat er neg gedaan moet worden aan het parkeerterrein aan de Horsterweg. FANF..RE DORPSKL..WK Bestuursvergadering bij P. Mc-nnen. Aanvang 11.00 2ondag_2_april_n Agenda.: 1. Opening 2. Notulen 3. Aktiviteitenprogramma '4Aanmelding nieuwe leden 5 L Rondvraag 6. Sluiting De geplande- bestuursvergadering op donderdag 5 april gaat niet door. (zie verder fanfare op pag. 7)

Castenrays dorpsblad De Schans | 1978 | | pagina 5